WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaVRMark Basic Edition
VRMark Basic Edition ikona

VRMark Basic Edition1.3.2020

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VRMark Basic Edition to proste w obsłudze narzędzie, dzięki któremu sprawdzimy, jak nasz komputer poradzi sobie z grami wykorzystującymi technologię wirtualnej rzeczywistości.

Opisywana tutaj darmowa wersja programu VRMark, czyli Basic Edition, zawiera dostęp do benchmarku o nazwie Orange Room, w którym sprawdzimy nasze podzespoły pod kątem działania takich urządzeń, jak HTC Vice i Oculus Rift. VRMark zawiera także dodatkowe tryby pracy (np. benchmark DirectX 12 dla VR), ale są one dostępne jedynie w płatnych wydaniach.

Po uruchomieniu należy chwilę poczekać aż VRMark Basic Edition wyświetli informacje na temat naszego peceta (mowa o systemie operacyjnym, posiadanym CPU i GPU). Po wykonaniu benchmarku narzędzie wygeneruje szczegółowy raport, który przedstawiać będzie ogólny wynik punktowy, tekstowe podsumowanie, a także średnią liczbę FPS-ów (klatek na sekundę) wyświetlonych w czasie testów, porównując je z minimalnymi wymaganiami gogli VR w tym zakresie.

Co ciekawe, aplikację można uruchomić nie tylko w sposób tradycyjny, czyli na PC (na przykład przed zakupem wspomnianych urządzeń VR), ale także przy użyciu posiadanych gogli VR (Experience Mode).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentUL, LLC.
Liczba pobrań1 283
Data aktualizacji11 wrz 2018
Rozmiar pliku1938.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VRMark Basic Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)