VSDC Free Audio CD Grabber ikona

VSDC Free Audio CD Grabber1.4.5.593

WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioVSDC Free Audio CD Grabber
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

VSDC Free Audio CD Grabber to bezpłatne narzędzie do kopiowania muzyki z płyt Audio-CD i zapisywania ich na dysku komputera. Pozwala ono wygodnie tworzyć kopie zapasowe naszych krążków, jak również konwertować audio do wielu popularnych formatów.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, oferuje przyjazny i intuicyjny interfejs, a jego dużą zaletą jest szybkość działania. Podobnie jak w innych rozwiązaniach tego typu tak i tutaj wszystkie dostępne na płycie utwory prezentowane są jako poszczególne ścieżki dźwiękowe na liście. Możemy dowolnie kopiować wszystkie, jak również tylko wybrane pozycje i zapisywać je na dysku w postaci plików MP3, WMA, M4A, OGG, AMR, AU, WAV i AIFF. Narzędzie wyposażone zostało w funkcje automatycznego pobierania z bazy FreeDB i zapisywania w rippowanych plikach informacji o wykonawcy i tytule utworu.

VSDC Free Audio CD Grabber obsługuje niemal wszystkie dostępne na rynku modele napędów optycznych - CD, DVD oraz BD. Wspiera ono także nowoczesne procesory wielordzeniowe, pozwalając w pełni wykorzystać oferowane przez nie możliwości w trakcie zgrywania oraz konwersji dźwięku.

Udostępnij
VSDC Free Audio CD Grabber 1.4.5.593wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 676
Data aktualizacji22 lut 2017
Rozmiar pliku16.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VSDC Free Audio CD Grabber ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)