WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioVSDC Free Audio Converter

VSDC Free Audio Converter1.6.5.353

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VSDC Free Audio Converter to darmowe narzędzie dla systemu Windows przeznaczone do edycji i konwertowania plików dźwiękowych. Program zawiera wiele funkcji przygotowanych zarówno z myślą o mniej, jak i bardziej wymagających użytkownikach.

Wśród opcji oferowanych przez VSDC Free Audio Converter znajdziemy nie tylko możliwość zmiany formatu pliku, ale także eksportu z zaawansowanymi ustawieniami (wybieramy jakość i format, korzystając z ustawień predefinowanych lub stworzonych samodzielnie wedle własnych preferencji), zapisywania ścieżki audio z wybranego filmu lub jego fragmentu do osobnego pliku bądź tworzenia własnego podkładu dźwiękowego w dowolnym formacie.

VSDC Free Audio Converter umożliwia również edytowanie plików dźwiękowych i usuwanie fragmentu ścieżki dźwiękowej, które po konwersji nie trafiają do pliku docelowego. Ponadto użytkownik za pomocą niniejszej aplikacji może pobierać utwory muzyczne i natychmiast poddać je konwersji.

Program obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików dźwiękowych, takie jak: MP3, Windows Media Audio (WMA i ASF), QuickTime Audio (MP4, M4A i AAC), Real Audio (RM i RA), Vorbis Audio (OGG), Mobile Audio (AMR), Creative Voice (VOC), Sun Audio (AU), Wave Audio (WAV i AIFF) oraz FLAC. Nie brakuje także wsparcia dla najczęściej używanych kodeków audio, w tym MP3, AAC, Vorbis, GSM i ADPCM. Oprócz tego można otwierać i konwertować pliki zapisane w formacie M3U.

Do zalet VSDC Free Audio Converter należy szybkość konwersji (aplikacja korzysta z rozmaitych technologii, takich jak np. Hyper-Threading) oraz wysoka, praktycznie bezstratna jakość otrzymywanych plików (jakość skonwertowanego pliku zależy wyłącznie od opcji wybranej przez użytkownika).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 014
Data aktualizacji22 lut 2017
Rozmiar pliku18.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)