iOSBezpieczeństwoOchrona prywatnościVyprVPN

VyprVPN5.1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VyprVPN to narzędzie dla użytkowników, którzy cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z zasobów Internetu.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu VyprVPN nasza aktywność w sieci nie jest monitorowana przez dostawcę usług sieciowych, co pozwala na zachowanie anonimowości podczas wykonywania rozmaitych czynności. Jednocześnie osoby niepowołane nie mogą uzyskać informacji na temat lokalizacji geograficznej komputera, co również może okazać się przydatne w określonych sytuacjach.

VyprVPN umożliwia korzystanie jednocześnie z maksymalnie trzech połączeń i oferuje szybkie przełączanie się między dostępnymi serwerami VPN. W tym miejscu trzeba nadmienić, że producent aplikacji zarządza własnymi serwerami VPN, co praktycznie eliminuje możliwość przechwycenia danych przez jakąkolwiek inną firmę.

Tak samo, jak inne programy tego rodzaju, również dzięki VyprVPN możemy uzyskać szybki dostęp do stron internetowych, które zostały zablokowane w naszej lokalizacji geograficznej z rozmaitych względów. Narzędzie wykorzystuje technologię Chameleon wyposażoną w unikatowe rozwiązanie, które sprawia, że pakiety metadanych nie zostaną rozpoznanie za pośrednictwem DPI.

VyprVPN charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem, prostą obsługą i szybkim czasem reakcji, więc z powodzeniem znajdzie zastosowanie także wśród mniej doświadczonych użytkowników.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań13
Data aktualizacji16 maj 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)