WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościVyprVPN
VyprVPN ikona

VyprVPN4.2.3.10724

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VyprVPN to narzędzie dla użytkowników, którzy cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z zasobów Internetu.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu VyprVPN nasza aktywność w sieci nie jest monitorowana przez dostawcę usług sieciowych, co pozwala na zachowanie anonimowości podczas wykonywania rozmaitych czynności. Jednocześnie osoby niepowołane nie mogą uzyskać informacji na temat lokalizacji geograficznej komputera, co również może okazać się przydatne w określonych sytuacjach.

VyprVPN umożliwia korzystanie jednocześnie z maksymalnie trzech połączeń i oferuje szybkie przełączanie się między dostępnymi serwerami VPN. W tym miejscu trzeba nadmienić, że producent aplikacji zarządza własnymi serwerami VPN, co praktycznie eliminuje możliwość przechwycenia danych przez jakąkolwiek inną firmę.

Tak samo, jak inne programy tego rodzaju, również dzięki VyprVPN możemy uzyskać szybki dostęp do stron internetowych, które zostały zablokowane w naszej lokalizacji geograficznej z rozmaitych względów. Narzędzie wykorzystuje technologię Chameleon wyposażoną w unikatowe rozwiązanie, które sprawia, że pakiety metadanych nie zostaną rozpoznanie za pośrednictwem DPI.

VyprVPN charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem, prostą obsługą i szybkim czasem reakcji, więc z powodzeniem znajdzie zastosowanie także wśród mniej doświadczonych użytkowników.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 014
Data aktualizacji18 cze 2021
Rozmiar pliku11.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VyprVPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)