W Color Switch teraz zagrasz także w przeglądarce #prasówka

W Color Switch teraz zagrasz także w przeglądarce #prasówka

05.05.2016 09:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cross-platformowy wydawca gier Poki ogłosił, że będzie współpracować z Davidem Reichelt, twórcą niezwykle popularnej gry mobilnej ColorSwitch. Wspólnie wprowadzą oni grę, która została pobrana ponad 75 milion razy, aby stała się ona swobodnie dostępna dla milionów użytkowników internetu na całym świecie.

Color Switch jest dostępny w Sieci wyłącznie za pośrednictwem Poki Publishing. PokiPublishing jest najnowszą usługą Poki; jest to platforma która umożliwia twórcom gierpublikowanie i testowanie ich gier oraz zdobywanie wiedzy na temat ich wydajności idochodów.

Obraz

Współzałożyciel Poki, Michiel Van Amerongen, jest dumny z nowo powstałejwspółpracy. W Poki pomaganie sukcesywym twórcom gier to coś czym się zajmujemy.Uwielbiamy Color Switch i bijemy brawa Davidowi za stworzenie tej gry, która dotarła już doponad 75 milionów ludzi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i szczęśliwi, że możemy pomócmu w rozwinięciu jej jeszcze bardziej, mówi Van Amerongen.

Twórca gry Color Switch, David Reichelt, tłumaczy dlaczego wybrał współpracę z Poki.Długo się nad tym nie zastanawiałem. Poki ma na uwadze przede wszystkim dobrotwórców gier oraz posiada wielką publiczność, której gra może zostać przedstawiona.Wypuszczenie gry do Sieci oznacza dodatkową odsłonę marki Color Switch oraz daje namprawdziwą okazję do osiągnięcia naszego celu jakim jest 150 milionów pobrań. Co więcej,będziemy mieć znacznie większy wgląd w interakcję graczy z grą niż dotychczas. Jest toniesamowicie ekscytujące, dodaje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)