W Legimi na Androidzie poczytasz i posłuchasz. 3 książki są dostępne za darmo

W Legimi na Androidzie poczytasz i posłuchasz. 3 książki są dostępne za darmo

28.07.2016 10:16, aktual.: 28.07.2016 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy urządzeń z Androidem od dziś mogą nie tylko czytać ile zachcą, płacąc miesięczny abonament, ale również słuchać książek w Legimi. Funkcja ta będzie dostępna gdy tylko aplikacja Legimi zostanie zaktualizowana. Usługa dostępna jest również dla osób, które już korzystają z subskrypcji, ale w wersji „Bez limitu”, czyli w cenie 32,99 zł miesięcznie. Z okazji pojawienia się nowej wersji aplikacji, wspólnie z wydawcami Legimi przygotowało do czytania i słuchania książki bestsellerowych autorów, po które każdy może sięgnąć za darmo.

Od dziś usługa Książki w chmurze w Legimi umożliwia swobodne przełączanie między formatem tekstowym i dźwiękowym. Lekturę rozpoczętą na czytniku można kontynuować włączając audiobooka na smartfonie, dokładnie na stronie, na której przerwaliśmy. Do tej pory funkcja dostępna była wyłącznie dla posiadaczy smartfonów i tabletów Samsung.

Wśród 16 tys. książek obecnie dostępnych w abonamencie już więcej niż 500 ma odpowiedniki audiobookowe, a około 25% ma wersję, którą odsłuchamy za pomocą syntezatora mowy. Wśród książek czytanych przez lektora są takie światowe hity, jak cykl Jo Nesbø o komisarzu Harrym Hole, „Gra o tron” George’a R.R. Martina i trylogia kryminalna Stephena Kinga. Wśród najpopularniejszych polskich autorów znajdziemy choćby Zygmunta Miłoszewskiego, Joannę Bator, Katarzynę Puzyńską, czy Jacka Piekarę.

Przejdźmy do najprzyjemniejszej części ogłoszenia – co możemy dostać za darmo. Z okazji premiery wspólnie z wydawcami Legimi umożliwia każdemu ściągnięcie jednej książki do czytania i słuchania za darmo, bez aktywacji abonamentu. Wybierać można spośród 3 tytułów:

  • „Pan Mercedes” Stephena Kinga (wyd. Albatros)
  • „Sługa boży” Jacka Piekary (wyd. Fabryka Słów)
    1. tom „Cukierni pod Amorem” Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk (wyd. Nasza Księgarnia)

Wystarczy założyć konto Legimi i pobrać aplikację (Andriod, iOS, Windows Phone, Windows, Czytniki), by wybrany tytuł znalazł się na wirtualnej półce. Książki można czytać na urządzeniach mobilnych i wybranych modelach czytników (inkBOOK, Onyx Boox), a słuchać w aplikacji na Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)