W niedzielę zadanie specjalne, w poniedziałek zwycięzca tygodnia

W niedzielę zadanie specjalne, w poniedziałek zwycięzca tygodnia

Redakcja
22.09.2012 13:10

Spodziewaliście się dzisiaj zadania specjalnego? Przecież to konkurs z diodą, tu nigdy nic nie wiadomo... ;-) Mimo wszystko uspokajamy: zadanie specjalne naturalnie pojawi się jutro, a więc w niedzielę, punktualnie o 15:00.

Dzisiejsze pytanie było tylko rozgrzewką, choć mamy nadzieję, że udało nam się przynajmniej część z Was wkręcić :-) Prawdziwe zadanie specjalne już jutro. Niedziela to także ostatni dzień tygodnia, a więc i obecnego rankingu tygodniowego. Wygląda więc na to, że to właśnie poprawnie i szybko rozwiązanym zadaniem specjalnym będzie można zadać ostateczny cios przeciwnikom i zgranąć Nokię Lumię 800 z systemem Windows Phone ;-) Do boju więc, wszystkim życzymy powodzenia! Wyniki całego rankingu drugiego tygodnia jak zwykle w poniedziałek po północy.

We wczorajszym rankingu dziennym z kolei zwycięstwo z czasem 12 sekund odniósł użytkownik infortica. Tuż za nim, choć „dopiero” z wynikiem 17 sekund uplasowała się TusiaX — serdecznie gratulujemy, zwycięzcy otrzymują nagrody dzienne w postaci zestawu: karta pamięci microSD 16 GB z kompletem adapterów oraz portalowa koszulka dobrychprogramów. Dodatkową koszulkę rozlosowaliśmy także wśród wszystkich biorących wczoraj udział w konkursie, niezależnie od czasu i poprawności odpowiedzi. Otrzymuje ją dzisiaj kriss.dj.

Obraz

Zapraszamy wszystkich do zabawy, nawet jeśli wcześniej nie braliście jeszcze udziału. Specyfika konkursu sprawia, że nawet włączając się teraz do rywalizacji nadal można wygrać atrakcyjne nagrody. W puli czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, smartfony Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone, a także karty pamięci microSD 16 GB, wejściówki na HotZlot i Microsoft Technology Summit oraz unikatowe koszulki z kolekcji portalu dobreprogramy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (310)