W środę IT Academic Day w Krakowie

W środę IT Academic Day w Krakowie

05.12.2011 13:28, aktualizacja: 05.12.2011 14:48

W środę 7 grudnia na Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się konferencja informatyczna z cyklu IT Academic Day. Portal dobreprogramy objął to wydarzenie patronatem medialnym.

IT Academic Day to konferencje organizowana każdego roku na wielu uczelniach wyższych (głównie technicznych) w całej Polsce. Skupiają one sympatyków technologii .NET, programistów, pracowników branży IT oraz studentów, którzy są zainteresowani najnowszymi wydarzeniami i trendami w świecie informatycznym. Patronami ITAD-ów są największe firmy informatyczne, wśród których honorowe miejsce zajmuje Microsoft, bo to wokół jego technologii wszystko się na tych konferencjach obraca. Każde spotkanie to idealna okazja do zapoznania się z nowinkami branży IT, technikami programowania, językami, narzędziami i sposobem wykorzystywania technologii Microsoftu i nie tylko.

Podczas krakowskiej edycji ITAD będzie można posłuchać o rozwoju firmy Microsoft i jej obecności we współczesnym świecie, oraz podobnie jak na innych uczelniach, dowiedzieć się nie co o programowaniu dla Windows Phone oraz korzystaniu z Kinecta. Uczestnicy będą również mogli zapoznać się z technikami tworzenia aplikacji biznesowych w Visual Studio oraz metodykami wytwarzania oprogramowania metodą przyrostową (Agile Programming), która ma zapewnić utrzymanie wysokiej jakości kodu. Specjalne miejsce podczas konferencji ma również udział w ImagineCup, a tym razem jeden z bloków został zarezerwowany dla sponsora — firmy Orange — której pracownicy opowiedzą między innymi o współpracy z Orange Labs.

Konferencja rozpocznie się 7 grudnia o 9:00 w budynku C-2 Akademii-Górniczo-Hutniczej. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja. Tym razem również będzie miał miejsce konkurs i wyjątkowo wiemy, jakie nagrody są w puli: koszulki na Euro 2012, piłki, torby na laptopa i telefon z Windows Phone.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)