Walutomat.pl ma swoją aplikację. Wymiana walut nigdy nie była tak wygodna

Walutomat.pl ma swoją aplikację. Wymiana walut nigdy nie była tak wygodna
09.10.2018 14:59
Walutomat.pl ma swoją aplikację. Wymiana walut nigdy nie była tak wygodna

Walutomat.pl, najdłużej działająca polska usługa finansowa, oferująca szybką wymianę walut, ma już własną aplikację mobilną. Na smartfonie można skorzystać z tych samych funkcji, co na stronie.

Aplikacja jest pełnym odwzorowaniem strony usługi i zawiera wszystkie funkcje, związane ze śledzeniem kursów walut, płatnościami i wymianą. Po zalogowaniu na swoje konto można wpłacić do portfela złotówki za pośrednictwem Przelewy24. Wymiana jest realizowana przez całą dobę, także w weekendy. O postępach transakcji będziemy informowani SMS-em lub e-mailem, a środki w obcej walucie zostaną przelane na wskazane konto. Ponadto Walutomat.pl obsługuje niedrogie i szybkie przelewy zagraniczne. Do logowania można wykorzystać 4-cyfrowy PIN.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

[join][img=-Fj_oIF_et2fycub2TNnr5h1wOyTCMQ0]Bezpieczeństwo pieniędzy w Walutomacie stoi na wysokim poziomie. Spółka prowadząca usługę ma licencję KNF na prowadzenie usług płatniczych. Transmisja danych jest zabezpieczona certyfikatami SSL z 256-bitowym kluczem. Dodatkową warstwę bezpieczeństwa zapewnia autoryzacja SMS-em. Transakcje są przeprowadzane z pełnym pokryciem środków.

Aplikacja Walutomat.pl daje też szybki dostęp do aktualnych kursów. Tabelę kursową i pary walutowe widać po otwarciu aplikacji, a przeglądanie ich nie wymaga logowania.

Z Walutomatu korzysta obecnie ponad 280 tys. osób, wymieniających waluty między sobą.

Walutomat.pl znajdziecie w naszej bazie aplikacji w dziale Gankowość i inwestycje.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)