Walutomat.pl ma swoją aplikację. Wymiana walut nigdy nie była tak wygodna

Walutomat.pl ma swoją aplikację. Wymiana walut nigdy nie była tak wygodna

09.10.2018 14:59, aktual.: 09.10.2018 16:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Walutomat.pl, najdłużej działająca polska usługa finansowa, oferująca szybką wymianę walut, ma już własną aplikację mobilną. Na smartfonie można skorzystać z tych samych funkcji, co na stronie.

Aplikacja jest pełnym odwzorowaniem strony usługi i zawiera wszystkie funkcje, związane ze śledzeniem kursów walut, płatnościami i wymianą. Po zalogowaniu na swoje konto można wpłacić do portfela złotówki za pośrednictwem Przelewy24. Wymiana jest realizowana przez całą dobę, także w weekendy. O postępach transakcji będziemy informowani SMS-em lub e-mailem, a środki w obcej walucie zostaną przelane na wskazane konto. Ponadto Walutomat.pl obsługuje niedrogie i szybkie przelewy zagraniczne. Do logowania można wykorzystać 4-cyfrowy PIN.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

[join][img=-Fj_oIF_et2fycub2TNnr5h1wOyTCMQ0]Bezpieczeństwo pieniędzy w Walutomacie stoi na wysokim poziomie. Spółka prowadząca usługę ma licencję KNF na prowadzenie usług płatniczych. Transmisja danych jest zabezpieczona certyfikatami SSL z 256-bitowym kluczem. Dodatkową warstwę bezpieczeństwa zapewnia autoryzacja SMS-em. Transakcje są przeprowadzane z pełnym pokryciem środków.

Aplikacja Walutomat.pl daje też szybki dostęp do aktualnych kursów. Tabelę kursową i pary walutowe widać po otwarciu aplikacji, a przeglądanie ich nie wymaga logowania.

Z Walutomatu korzysta obecnie ponad 280 tys. osób, wymieniających waluty między sobą.

Walutomat.pl znajdziecie w naszej bazie aplikacji w dziale Gankowość i inwestycje.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)