War Rock na weekend

War Rock na weekend11.05.2012 20:06
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę War Rock - nastawioną na multiplayer sieciową strzelankę z perspektywy pierwszej osoby.

Akcja gry toczy się na terenie fikcyjnego państwa Derbaran na Bliskim Wschodzie i jest wpleciona w rzekomy konflikt wojenny pomiędzy dwoma wyspecjalizowanymi jednostkami piechoty. Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki gracz przystępuje do jednej z tych grup i rozpoczyna walkę w obronie jej wartości i ideałów.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("WarRock306pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 87, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"WarRock-306p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120511152519.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/WarRock-306p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/WarRock-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/WarRock-306p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/WarRock-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Walki rozgrywają się na 3 zestawach zróżnicowanych pod względem wielkości map. W zależności od ich wielkości ustalane są zarówno tryby rozgrywki jak i zadania, które otrzymujemy do wykonania. Istnieje także możliwość zmiany klasy postaci w trakcie trwania gry jeśli uznamy, że ta nie jest adekwatna do konkretnej misji.

Korzystając z dostępnego arsenału, w skład którego oprócz broni ręcznej wchodzą również pojazdy bojowe, helikoptery, samoloty czy nawet łodzie, staramy się jak najskuteczniej zadawać rany przeciwnikom i systematycznie eliminować ich z gry gromadząc przy tym cenne punkty doświadczenia.

War Rock prezentuje bardzo dynamiczną rozgrywkę. Niejednokrotnie bywa, że powracając do gry po nie udanym starciu z przeciwnikiem, nawet nie zdążymy dokonać wyboru broni, gdy ponownie musimy zaczynać od nowa ;-). Spora grywalność i dobra oprawa audiowizualna z pewnością zapewnią wiele godzin dobrej zabawy.

Grę War Rock można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję nawiązującego do znanej serii RPG akcji, ale bardziej humorystycznego Fable Heroes, a także nowego dzieła twórców Gothica - czyli Risen 2: Mroczne wody. Polecamy też lekturę zapowiedzi strzelanki Enemy Front szykowanej przez rodzime City Interactive.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (26)