WindowsGryAkcja i strzelankiWarblade

Warblade

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Warblade to dwuwymiarowa strzelanka kosmiczna, która stanowi nie lada gratkę dla wszelakich entuzjastów gier w stylu retro.

Gra stworzona została przez Edgara Vigdala, a jej premiera miała miejsce w 2003 roku. Wcielamy się w niej w pilota statku kosmicznego, którego zadaniem jest unicestwienie atakujących nas wrogich samolotów. W trakcie rozgrywki zdobywamy różnego typu bonusy, które zwiększają możliwości naszej maszyny oraz wirtualne pieniądze, umożliwiające rozbudowanie posiadanej broni.

Warblade pomimo bardzo prostej i przestarzałej jak na dzisiejsze czasy grafice potrafi zapewnić rozrywkę na wiele długich godzin. Poza odpieraniem ataku wrogów raz na jakiś czas przyjdzie nam zmierzyć się z bossem, którego pokonanie w większości przypadków nie należy do najprostszych, ale owocują podwyższeniem rangi naszego pilota.

Uwaga!

  • Wersja demonstracyjna, która udostępniona została bezpłatnie pozwala na rozgrywkę jedynie na 10 pierwszych poziomach.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEMV Software
Liczba pobrań7 049
Data aktualizacji18 mar 2020
Rozmiar pliku14.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)