Warhammer 40000: Dawn of War III już oficjalnie, zobacz pierwszy zwiastun

Warhammer 40000: Dawn of War III już oficjalnie, zobacz pierwszy zwiastun

Warhammer 40000: Dawn of War III już oficjalnie, zobacz pierwszy zwiastun
04.05.2016 13:27

Oficjalnie możemy powiedzieć, że nadchodzi nowa cześć Warhammer 40000: Dawn of War, jednej z najlepszych strategii czasu rzeczywistego. Dawn of War III, tak jak poprzednie odsłony, odda w nasze ręce potężne armie Space Marines, Orków i Eldarów, które zmierzą się w wojnie, która nie ma końca.

Warhammer 40000: Dawn of War II miała premierę w 2009 roku, przez ten czas produkcja już trochę się zestarzała, ale nadal potrafi przyciągnąć na wiele godzin. Tak samo jak Dawn of War, kontynuacja także została dobrze przyjęta. Recenzenci wystawili jej wysokie oceny, a większość graczy zgodnie twierdziła, że jest to jedna z najlepszych strategii czasu rzeczywistego.

Dawn of War III – Announcement Trailer

Twórcy, Studia Relic Entertainment i SEGA Europe Ltd. oficjalnie poinformowali, że trwają intensywne prace nad Warhammer 40000: Dawn of War III. Udostępniony został również zwiastun, przedstawiający brutalne uniwersum gry. Produkcja ma oferować znacznie więcej niż poprzedniczki. Mamy dostać najlepszego elementy z Dawn of War i Dawn of War II, a to wszystko w nowej generacji. Spodziewać możemy się pięknej oprawy grafiki, a także efektownych bitew.

Dostaniemy kampanię dla pojedynczego gracza (oby z dobrą fabułą). Dodatkowo pojawią się tryby sieciowe – kooperacja oraz rywalizacja. Na dokładniejsze informacje musimy jeszcze poczekać. Jeśli jesteście zainteresowani Dawn of War III, to warto śledzić oficjalną stronę gry.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)