WindowsGrySymulatoryWauies

Wauies

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Wauies to nie lada gratka dla młodszych użytkowników komputerów. Gra, w której wcielamy się we właściciela sklepu zoologicznego. Tytuł nie wymaga instalacji i uruchomiony może być z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Jak już zostało wspomniane, Wauies pozwala nam zarządzać nowo otwartym sklepem ze zwierzakami – psami i kotami, a nasze zadanie skupia się wokół zarządzania i rozbudowy wspomnianego lokalu zoologicznego. Grę rozpoczynamy od krótkiego samouczka, który krok po kroku zapoznaje z podstawowymi funkcjami i ogólnym modelem rozgrywki. Ten nie należy do skomplikowanych i spotkać go można w wielu tytułach tego gatunku.

Podczas zabawy z Wauies gracz będzie musiał dbać o znajdujące się aktualnie w ofercie pupile, jak również budować nowe wybiegi i kojce, w których umieści nowe rasy czworonogów. Tych w grze nie brakuje, a wśród najpopularniejszych wymienić należało by labradory, maltańczyki, koty perskie, syjamskie, owczarki coolie i wiele, wiele innych. Sprzedaż zwierząt w naszym sklepie w dużej mierze zależeć będzie od samopoczucie pupili, które będziemy musieli karmić, czesać bawić się z nimi itp. Twórcy, aby urozmaicić rozgrywkę przygotowali sporą ilość zróżnicowanych zadań do wykonania.

Aby rozpocząć rozgrywkę w Wauies wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta użytkownika.

Kluczowe cechy gry:

  • symulator niewielkiego sklepu zoologicznego
  • spora ilość gatunków zwierząt
  • konieczność opieki nad czworonogami
  • wiele zadań do wykonania
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentUpjers
Liczba pobrań58
Data aktualizacji28 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)