WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioWave Editor

Wave Editor4.2.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Wave Editor to w pełni darmowe narzędzie dla systemu Windows, bazujące na silniku Active X, przeznaczone do edytowania plików dźwiękowych. Producent postarał się o to, by program był zarówno funkcjonalny, jak i charakteryzował się szybkim oraz bezproblemowym działaniem.

Za jego pomocą przeprowadzimy podstawowe operacje na wybranym pliku dźwiękowym, takie jak wytnij, kopiuj, wklej bądź usuń, jak również wykonamy szereg innych czynności. Wśród dostępnych opcji znajdziemy: wstaw ciszę, normalizuj, wzmocnij, zapisz zaznaczony fragment, odwróć, obróć, cofnij, przywróć (nieograniczone), odtwarzaj, zatrzymaj, pauza, powiększ i oddal. Nie zabrakło także funkcji "fade in" i "fade out" oraz możliwości eksportowania do pliku w formacie WAV bądź MP3. Pracę z pewnością ułatwi oznaczanie wybranych "bloków" znajdujących się na ścieżce dźwiękowej.

Wave Editor obsługuje najpopularniejsze formaty, takie jak: MP3, WMA, WAV (PCM, ADPCM, GSM61, DSP, A-LAW, U-LAW i wiele innych. Program wspiera zarówno pliki ośmio, jak i szesnastobitowe w trybie mono oraz stereo o częstotliwości próbkowania od 8000 do 96000 Hz. Można go zintegrować z innymi aplikacjami służącymi do modyfikowania plików dźwiękowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducentAbyssmedia
Liczba pobrań24 666
Data aktualizacji20 lip 2022
Rozmiar pliku2.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)