Wczesny prezent gwiazdkowy od INEA: symetryczny światłowód bez dodatkowych opłat

Wczesny prezent gwiazdkowy od INEA: symetryczny światłowód bez dodatkowych opłat

INEA oferuje wyłącznie symetryczne łącza światłowodowe
INEA oferuje wyłącznie symetryczne łącza światłowodowe
03.12.2018 21:12, aktualizacja: 04.12.2018 13:15

Co można jeszcze kupić na gwiazdkę komuś, kto ma już wszystko? INEA ma prezent dla wszystkich klientów, zainteresowanych łączem światłowodowym w Wielkopolsce. W samą porę przed Świętami Bożego Narodzenia wprowadza do oferty symetryczny internet FTTH (Fiber To The Home).

Podczas Poznań Game Arena w Październiku INEA wprowadziła do swojej oferty pozycję, okrzykniętą najszybszym łączem w Unii Europejskiej. Światłowód symetryczny i przepustowości 10 Gb/s zrobił spore zamieszanie, ale operator nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Klienci korzystający z łączy FTTH firmy INEA mają do dyspozycji łącza symetryczne i nie muszą za to dopłacać ani grosza. Taki prezent na stałe dostało ponad 90 tys. obecnych abonentów z całej Wielkopolski. Oferta jest oczywiście dostępna także dla nowych klientów INEA. Nowi użytkownicy światłowodu do domu INEA mają do wyboru 5 pakietów FTTH: 100/100 Mb/s, 300/300 Mb/s, 600/600 Mb/s, 1/1 Gb/s lub 10/10 Gb/s. Cennik znajdziecie na stronie operatora, więcej dowiecie się także w salonach INEA.

Obraz

W praktyce oznacza to, że wysyłanie plików jest tak samo szybkie, jak ich pobieranie. Takie łącze będzie idealne dla osób publikujących filmy, sprawdzi się podczas grania i streamowania, a przede wszystkim załagodzi wszystkie konflikty w rodzinie, której członkowie chcą korzystać z usług multimedialnych po swojemu. INEA wychodzi z założenia, że dla wielu klientów wysyłanie plików jest tak samo ważne, jak ich pobieranie i jeśli jest to technicznie możliwe, nie ma powodu, by ograniczać ofertę. Jest to też dobra zachęta, by zmienić łącze na nowocześniejsze.

Warto też dodać, że symetryczne łącza światłowodowe będą jedyną dostępną opcją także na terenach, na których INEA dopiero buduje swoją infrastrukturę. W 2019 roku operator zamierza oferować te łącza także w województwach mazowieckim, lubelskim i kujawsko-pomorskim.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)