WindowsDomPogodaWeather Watcher

Weather Watcher5.6.53

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stacja pogodowa na komputerze. Program łączy się z serwerem i pobiera aktualne dane meteorologiczne. Możemy sobie skonfigurować miejsce jakie nas interesuje - miasto. Na pewno większe polskie miasta program obsługuje. Próbowałem Wrocław i działa :-) Weather Watcher oferuje sporo możliwości konfiguracyjnych, co najważniejsze nie ma problemu z przełączaniem jednostek na bliższe nam stopnie Celsiusza itp... Ciekawym elementem jest podawanie przez program oprócz temperatury powietrza (i oczywiście innych danych) także temperatury "odczuwalnej".

Funkcje programu Obecne warunki meteo w określonym miejscu: -temperatura; -temperatura odczuwalna; -zachmurzenie; -wilgotność; -prędkość i kierunek wiatru; -ciśnienie -indeks UV -punkt rosy (dew point) - jest to temperatura do której należy oziębić powietrze, aby stało się nasycone parą wodną, tzn. jest nasycone mniej więcej (-/+ 5 stopni) przy tej temperaturze można spodziewać się mgły oraz niskiego poziomu chmur. Na podstawie temperatury powietrza i punktu rosy można np. obliczyć wysokość podstawy chmur. Pogoda na najbliższe godziny Pogoda na najbliższe 10 dni Szczegółowa prognoza na tydzień Mapy satelitarne różnych rejonów świata, pod różnym kątem (opady, temp itp...)

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.212 ocen
Twoja ocena
ProducentMike Singer
Liczba pobrań118 411
Data aktualizacji9 lip 2009
Rozmiar pliku3.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (86)