bETEVVwB

Weather Watcher5.6.53

Strona głównaWindowsDomPogodaWeather Watcher
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Stacja pogodowa na komputerze. Program łączy się z serwerem ipobiera aktualne dane meteorologiczne. Możemy sobie skonfigurowaćmiejsce jakie nas interesuje - miasto. Na pewno większe polskiemiasta program obsługuje. Próbowałem Wrocław i działa :-) WeatherWatcher oferuje sporo możliwości konfiguracyjnych, co najważniejszenie ma problemu z przełączaniem jednostek na bliższe nam stopnieCelsiusza itp... Ciekawym elementem jest podawanie przez programoprócz temperatury powietrza (i oczywiście innych danych) takżetemperatury "odczuwalnej".

bETEVVwD

Funkcje programu Obecne warunki meteo w określonym miejscu: -temperatura; -temperatura odczuwalna; -zachmurzenie; -wilgotność; -prędkość i kierunek wiatru; -ciśnienie -indeks UV -punkt rosy (dew point) - jest to temperatura do której należyoziębić powietrze, aby stało się nasycone parą wodną, tzn. jestnasycone mniej więcej (-/+ 5 stopni) przy tej temperaturze możnaspodziewać się mgły oraz niskiego poziomu chmur. Na podstawietemperatury powietrza i punktu rosy można np. obliczyć wysokośćpodstawy chmur. Pogoda na najbliższe godziny Pogoda na najbliższe 10 dni Szczegółowa prognoza na tydzień Mapy satelitarne różnych rejonów świata, pod różnym kątem (opady,temp itp...)

Udostępnij
Weather Watcher 5.6.53wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.112 ocen
Twoja ocena:
ProducentMike Singer
Liczba pobrań118 281
Data aktualizacji9 lip 2009
Rozmiar pliku3.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETEVVwN
Komentarze (86)
bETEVVxz