Weaver WMS Lite ikona

Weaver WMS Lite1.0.232.0

WindowsFirmaProgramy handlowe i magazynoweWeaver WMS Lite
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Weaver WMS (Warehouse Management System) jest programem magazynowym, dedykowanym dla firm posiadających średniej wielkości magazyn, którym chcą w sprawny sposób zarządzać.

Intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika powoduje, że program można zacząć używać od razu po zainstalowaniu. Cała konfiguracja odbywa się za pomocą kreatora, który prowadzi użytkownika za rękę. Program do magazynu Weaver WMS umożliwia wystawianie dokumentów magazynowych, ich edycję, przyjmowanie oraz wydawanie towaru na ich podstawie oraz zarządzanie nimi. Aplikacja umożliwia także wykonywanie inwentaryzacji produktów, które znajdują się w magazynach oraz ich archiwizację.

To co wyróżnia program Weaver WMS od innych programów to możliwość projektowania własnych magazynów.

Uwaga!

  • Program domyślnie instalowany jest w 30-dniowej wersji testowej. Aby aktywować bezpłatną edycję Lite należy na stronie producenta wygenerować plik z licencją, a następnie wczytać go po uruchomieniu aplikacji.
  • Edycja Lite pomimo, że jest bezpłatna posiada pewne ograniczenia względem wersji komercyjnej. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie producenta.
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań4 723
Data aktualizacji26 lip 2017
Rozmiar pliku144.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Weaver WMS Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)