WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychWebsite Realizer
Website Realizer ikona

Website Realizer2.4.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Website Realizer to program przeznaczony do tworzenia oraz projektowania stron internetowych. Charakteryzuje się nieskomplikowanym interfejsem użytkownika i zawiera proste w obsłudze narzędzia.

Aplikacja oferuje wbudowany system zarządzania plikami z poziomu Eksploratora Windows. Możemy tworzyć, zmieniać nazwy i przenosić pliki lub podkatalogi, a odnośniki do nich będą zawsze na bieżąco aktualizowane. Program wyświetli ostrzeżenie, gdy spróbujemy usunąć plik z odnośnikami powiązanymi z tworzoną stroną internetową.

Website Realizer korzysta z funkcji WYSIWYG, dzięki której cały czas mamy podgląd przygotowywanej witryny sieciowej. Za jego pomocą wstawiamy obrazki na stronę, tekst, tabele, formularze, umieszczamy pliki dźwiękowe lub filmy oraz dodajemy rozmaite efekty. Można ponadto zaznaczyć tagi nagłówka (od H1 do H6) istotne dla SEO (Search Engine Optimization). Wszystkie kody HTML są generowane automatycznie, więc znajomość języka nie jest wymagana.

Website Realizer oferuje możliwość wysyłania treści prosto na serwer FTP, SFTP lub FTPS. Program obsługuje Secure File Transfer Protocol (SFTP) i FTP przez SSL/TLS (FTPS), który szyfruje dane logowania i zawartość plików umieszczonych na stronie internetowej.

Przygotowując witrynę w programie Website Realizer można wybrać jeden z trzydziestu szablonów strony internetowej lub zaprojektować własny. Wszystkie zmiany wprowadzone w szablonie są aktualizowane na każdej podstronie tworzonej witryny sieciowej. Niektóre elementy szablonu można przypisać do „stopki” - zostaną one wówczas umieszczone poniżej całej treści strony internetowej.

Wśród narzędzi dostępnych w Website Realizer, niezbędnych do przygotowania strony internetowej, znajdziemy między innymi pasek nawigacyjny, edytor stylów CSS, edytor zdjęć i analizator kolorów. Dla zaawansowanych użytkowników przygotowano edytor HTML pozwalający na stworzenie własnego kodu źródłowego i umieszczenie jego fragmentów na swojej stronie internetowej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań783
Data aktualizacji12 maj 2018
Rozmiar pliku90.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Website Realizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)