WebSite X5 v13 pozwoli wyklikać efektowne strony z paralaksą. My pozwolimy Ci wygrać na niego licencję! (aktualizacja)

WebSite X5 v13 pozwoli wyklikać efektowne strony z paralaksą. My pozwolimy Ci wygrać na niego licencję! (aktualizacja)

23.10.2016 14:41, aktual.: 26.10.2016 22:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Coraz mniej trzeba potrafić, by robić coraz lepiej wyglądającestrony internetowe. Flagowy produkt firmy Incomedia, WebSite X5, wswojej najnowszej odsłonie przynosi nie tylko znacznie większąwydajność, ale też możliwość wyklikania w pięciu krokachwitryn, które wyróżnią się efektem paralaksy, przyklejanym dokrawędzi menu, lepszą kontrolą nad SEO i w pełni modyfikowalnyminagłówkami i stópkami kilkuset załączonych szablonów.

Uporządkowano w nowej wersji tę koncepcję pięciu krokówtworzenia witryny. Zaczynamy teraz od określenia ustawień projektu,by przejść przez wybranie wzorca graficznego, stworzenie mapywitryny, zbudowanie poszczególnych stron, aż do analizy poprawnościi eksportu na serwer. Przechodzenie między tymi krokami jestznacznie szybsze – 64-bitowa wersja programu działa odczuwalniepłynniej.

Obraz

By przyciągnąć wzrok internautów, strony tworzone w WebSite X5mogą korzystać ze sporej biblioteki efektów przejść i animacji,które możemy stosować na obiektach strony, w tym modnych efektówparalaksy. Obiekty osadzimy teraz nie tylko w treści, ale też wnagłówek i stopkę strony.

Obraz

Twórcy programu dostrzegli rosnącą różnorodność warunkówprzeglądania stron internetowych na urządzeniach mobilnych, dlategozdecydowali się zrezygnować z tworzenia oddzielnych widoków nadesktopowe i mobilne przeglądarki. Teraz można wygenerować jednąwitrynę responsywną, która dopasowywać się będzie do dostępnejszerokości ekranu, według kryteriów podanych przez jej twórcę.

Obraz

Przydatnym rozwiązaniem jest nowy panel kontrolny, pozwalającymonitorować ruch na witrynie, statystyki użytkowników, komentarzena blogach czy nawet zamówienia w sklepie internetowych. W wersji Professional zarządzaniemożliwe jest także za pomocą urządzeń mobilnych – Incomediaprzygotowała aplikacje WebSite X5 Manager w wersjach na iOS-a orazAndroida.

Obraz

Finalnie należy wspomnieć o darmowym przez rok hostingu nawitryny stworzone za pomocą tego narzędzia: dostajemy 15 GB nadane, z darmową domeną i pocztą elektroniczną. Dostawcą usługijest partner Incomedia, firma One.com. Można oczywiście korzystaćz innych własnych hostingów, jak również podpiąć do darmowegohostingu własną domenę.

Obraz

Website X5 v13 jest dostępne w trzech odmianach – Start,Evolution i Professional. Różnice między nimi możecie zobaczyć wpowyższej tabeli. Ich wersje testowe możecie pobrać z naszej bazyoprogramowania. W założeniu wersja Start (79 zł) przeznaczona jestpraktycznie dla każdego, wersja Evolution (259 zł) to coś dlaprojektantów, blogerów i freelancerów, zaś wersja Professional(799 zł) jest narzędziem dla biznesu i agencji interaktywnych. Cenypodane są z VAT-em, oczywiście nie ma tu żadnych dodatkowychukrytych opłat (poza kosztem przedłużenia hostingu o kolejny rok,w razie jego wykorzystywania).

Więcej informacji o tym narzędziu firmy Incomedia znajdziecie nastronieproducenta.

Uwaga, konkurs!

Każdy zalogowany Czytelnik, który w komentarzu pod tym tekstempozostawi swoją opinię o WebSite X5 i napisze, jakich funkcji w tymprogramie by jeszcze chciał, weźmie udział w losowaniu licencji naWebSite X5 v13 Evolution. Do rozdania mamy ich tym razem aż 15, więcszansa wygrania jest spora. W losowaniu wezmą udział komentarzeopublikowane do 24 października, godziny 23:59.

Listę zwycięzców przedstawimy we wtorek, 25 października, podtym tekstem.

Aktualizacja Licencje na WebSite X5 v13 Evolution trafiają do użytkowników: edelmann, s77s, Vidivarius, Kłębek drutu, mokujin, Emigrant Sebastian, Gallusik, jonbonjovi, WODZU, Meszuge, zeki, adamk1985, DeePdIVEr, tarantul, Mruczaczo Dziękujemy wszystkim za udział! Już niebawem do wygrania kolejne licencje na inne programy.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (170)