Wersje edukacyjne programów Sony Creative Software tańsze o prawie połowę

Wersje edukacyjne programów Sony Creative Software tańsze o prawie połowę

11.02.2013 16:06

Niedawno informowaliśmy, że oprogramowanie Sony Creative Software pojawi się w polskiej wersji językowej, warto więc przypomnieć, że od kilku dni wiele z nich dostępnych jest również w wersji edukacyjnej.

Oferta, którą można przejrzeć na stronie dystrybutora, obejmuje między innymi Movie Studio Platinum Suite 12 (229 zł zamiast 459 zł), Movie Studio Platinum 12 (179 zł zamiast 319 zł), ACID Music Studio 9 (119 zł zamiast 249 zł), Sound Forge Audio Studio 10 2013 (212,54 zł zamiast 249 zł) czy Sound Forge Pro 10 (za 849 zł zamiast ponad 1,5 tysiąca).

Aby nabyć programy po obniżonej cenie trzeba oczywiście udowodnić fakt bycia studentem, nauczycielem lub wykładowcą, ale do zniżki uprawnieni są także pracownicy administracji publicznej i organizacji non-profit. Co ważne, w związku z tym wszyscy uprawieni mogą korzystać z wymienionych wyżej programów również w celach zarobkowych, co nie jest popularnym rozwiązaniem.

Obraz

Komercyjne wykorzystywanie programów w kupionych okresie studiów lub przez nauczycieli jest możliwe również w przypadku oprogramowania Adobe — student może więc na nim samodzielnie zarabiać, jeśli zainstaluje je na własnym komputerze, nie może jednak zabrać go do firmy, która go zatrudnia, bądź pożyczyć czy odsprzedać. Licencje edukacyjne (Student & Teacher, Home & Student) oraz dla instytucji oświatowych Corela z kolei nie pozwalają na zastosowanie komercyjne, podobnie jest w przypadku Office'a Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)