MacOSInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWWexond
Wexond ikona

Wexond3.1.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wexond to nowoczesna i nastawiona na maksymalny minimalizm przeglądarka internetowa, która tworzona jest na bazie projektu Chromium oraz technologii Electron i React.

Aplikacja oferuje użytkownikowi zestaw jedynie najistotniejszych funkcji, które pozwalają wygodnie przeglądać zasoby Internetu. Poza oczywistymi na dzisiejsze czasy mechanizmami przeglądania stron na kartach, wbudowanego menedżera pobierania plików czy zintegrowanej z paskiem adresu wyszukiwarki internetowej dysponuje ona także zintegrowanym ad-blockiem przeznaczonym do blokowania uciążliwych reklam na stronach WWW.

Wexond w chwili obecnej znajduje się w fazie rozwoju i aktualnie posłużyć może w zasadzie tylko do przeglądania zasobów Internetu. Wiele z funkcji nie została jeszcze zaimplementowana - mowa m.in. o obsłudze rozszerzeń czy opcji zakładek.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWexond
Liczba pobrań84
Data aktualizacji4 lis 2019
Rozmiar pliku69.68 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Wexond ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)