Wexond ikona

Wexond3.1.0

WindowsInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWWexond
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Wexond to nowoczesna i nastawiona na maksymalny minimalizm przeglądarka internetowa, która tworzona jest na bazie projektu Chromium oraz technologii Electron i React.

Aplikacja oferuje użytkownikowi zestaw jedynie najistotniejszych funkcji, które pozwalają wygodnie przeglądać zasoby Internetu. Poza oczywistymi na dzisiejsze czasy mechanizmami przeglądania stron na kartach, wbudowanego menedżera pobierania plików czy zintegrowanej z paskiem adresu wyszukiwarki internetowej dysponuje ona także zintegrowanym ad-blockiem przeznaczonym do blokowania uciążliwych reklam na stronach WWW.

Wexond w chwili obecnej znajduje się w fazie rozwoju i aktualnie posłużyć może w zasadzie tylko do przeglądania zasobów Internetu. Wiele z funkcji nie została jeszcze zaimplementowana - mowa m.in. o obsłudze rozszerzeń czy opcji zakładek.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentWexond
Liczba pobrań875
Data aktualizacji4 lis 2019
Rozmiar pliku101.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wexond ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)