Wexond ikona

Wexond3.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Wexond to nowoczesna i nastawiona na maksymalny minimalizm przeglądarka internetowa, która tworzona jest na bazie projektu Chromium oraz technologii Electron i React.

Aplikacja oferuje użytkownikowi zestaw jedynie najistotniejszych funkcji, które pozwalają wygodnie przeglądać zasoby Internetu. Poza oczywistymi na dzisiejsze czasy mechanizmami przeglądania stron na kartach, wbudowanego menedżera pobierania plików czy zintegrowanej z paskiem adresu wyszukiwarki internetowej dysponuje ona także zintegrowanym ad-blockiem przeznaczonym do blokowania uciążliwych reklam na stronach WWW.

Wexond w chwili obecnej znajduje się w fazie rozwoju i aktualnie posłużyć może w zasadzie tylko do przeglądania zasobów Internetu. Wiele z funkcji nie została jeszcze zaimplementowana - mowa m.in. o obsłudze rozszerzeń czy opcji zakładek.

Udostępnij
Wexond 3.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.63 oceny
ProducentWexond
Liczba pobrań847
Data aktualizacji4 lis 2019
Rozmiar pliku101.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wexond ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)