WhatsApp: korzystasz na komputerze? Nowe opcje na wyciągnięcie ręki

WhatsApp: korzystasz na komputerze? Nowe opcje na wyciągnięcie ręki

WhatsApp
WhatsApp
Źródło zdjęć: © dobreprogramy | Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
23.08.2021 13:59

WhatsApp nie od dziś działa na desktopach, choć obecnie wiąże się to z koniecznością posiadania aplikacji w telefonie. Użytkownicy mogą jednak od teraz cieszyć się z szybszego testowania nowości - na komputery jest już dostępny testowy WhatsApp beta.

Program testów beta to nowość w kontekście aplikacji desktopowej. WhatsApp na smartfony jest dostępny w takim wydaniu od dawna i to często dzięki tej wersji szybko dowiadujemy się o nowościach w komunikatorze. Od teraz najnowsze opcje będzie można testować także na komputerach z systemem Windows i macOS.

O uruchomieniu programu testów beta poinformował serwis WABetaInfo, udostępniając linki do pobrania instalatorów WhatsAppa beta z oficjalnych serwerów. Aplikację można więc już dzisiaj zainstalować i samodzielnie sprawdzać najnowsze funkcje, zanim trafią do stabilnego wydania, z którego korzysta większość osób.

WhatsApp 2.2133.1 Desktop Beta
WhatsApp 2.2133.1 Desktop Beta© dobreprogramy | Oskar Ziomek

WhatsApp beta to metoda na szybsze poznanie nadchodzących funkcji, choć trzeba mieć na uwadze, że mogą na tym etapie działać niestabilnie. Nowości są jednak na tym etapie często tylko dopracowywane i nierzadko działają od razu sprawnie, a producent tylko dopieszcza szczegóły, nim dana opcja trafi do finalnego wydania.

WhatsApp na WindowsamacOS-a jest dostępny za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania. Opisywane, testowe wydania beta można znaleźć w rozwijanym menu Wszystkie wersje.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)