bEDIamaJ
WhatsApp ikona

WhatsApp2.2134.10.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WhatsApp to klient popularnego komunikatora internetowego WhatsApp. Program oferuje wszystkie funkcje znane z mobilnej wersji aplikacji, a do poprawnego działania wymaga, aby WhatsApp był zainstalowany na smartfonie i posiadał aktywne konto.

bEDIamaL

Program oferuje bardzo szeroką listę możliwości. Pozwala przesyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy, dźwięki, a także dokumenty oraz pliki PDF. Aplikacja dobrze radzi sobie z obsługą wysłanych linków do stron internetowych, prezentując podgląd części treści. Za pomocą WhatsApp można prowadzić także połączenia telefoniczne. Aplikacja wykorzystuje do tego celu łącze internetowe - ważne, aby odbiorca połączenia był również użytkownikiem usługi WhatsApp. Program umożliwia prowadzenie rozmów indywidualnych oraz tworzenia grup rozmówców.

Do poprawnego działania, program WhatsApp na Windows musi być sparowany ze smartfonem. Po jego zainstalowaniu na urządzeniu z Windowsem, wyświetl się komunikat z prośbą o zeskanowanie kodu QR za pomocą czytnika wbudowanego w aplikację mobilną. Po wykonaniu tego kroku, program na systemie Windows będzie aktywny tak długo, jak aktywne będzie połączenie obu urządzeń.

Udostępnij
WhatsApp 2.2134.10.0wersja stabilna (32-bit)
WhatsApp 2.2134.10.0wersja stabilna (64-bit)
WhatsAppWersja 2.2133.1 Desktop Beta
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.710 ocen
Twoja ocena:
ProducentWhatsApp Inc.
Liczba pobrań65 747
Data aktualizacji2 wrz 2021
Rozmiar pliku104.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WhatsApp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDIambH