WhatsApp na iOS otrzymał tryb ciemny. Ale tylko w wersji beta

WhatsApp na iOS otrzymał tryb ciemny. Ale tylko w wersji beta

Tryb ciemny już wkrótce na iOS /Fot. GettyImages
Tryb ciemny już wkrótce na iOS /Fot. GettyImages
Arkadiusz Stando
07.02.2020 16:40

Ponad dwa tygodnie temu tryb ciemny pojawił się w wersji beta aplikacji WhatsApp. Teraz mogą z niego skorzystać także osoby biorące udział w programie TestFlight Apple'a. Jeszcze nie wiadomo, kiedy tryb ciemny pojawi się w stabilnej wersji aplikacji dla iOS.

Użytkownicy zarejestrowani w programie TestFlight mogą już pobrać wersję beta 2.20.30 aplikacji WhatsApp dla iOS. Zadebiutował w niej tryb ciemny, jak informuje MacRumors. Jednak żadni testerzy nie udostępnili jeszcze zrzutów ekranu z aplikacji.

Tryb ciemny to jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji nadchodzących do WhatsApp. Pierwsze zapowiedzi pojawiały się już w 2018 roku. Niedawno wreszcie pojawił się w wersji Beta dla Androida. Tutaj tłumaczymy, jak można z niej skorzystać. Niestety w przypadku iOS nie jest tak łatwo.

350325081454759316

Dołączenie do TestFligtht w tym momencie jest praktycznie niemożliwe. Jak podaje The Verge, program jest pełny już od kilku miesięcy i Apple nie przyjmuje na razie więcej zgłoszeń. Jeśli należysz do TestFlight, tryb ciemny w wersji beta WhatsApp można uruchomić z poziomu ustawień.

WhatsApp na Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)