r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatsApp Messenger 2.17.42

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych, zwłaszcza w skali globalnej. W Polsce nie zdobył może takiej części rynku jak np.w Hiszpanii, ale i tak korzysta z niego sporo osób. Przejęty przez Facebooka. Aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie kluczowe systemy.

Galeria programu

Przygodę z programem rozpoczynamy od podania swoje nr. telefonu. To on będzie naszym identyfikatorem w tej sieci. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć swoich znajomych, są oni identyfikowani na podstawie książki adresowej. Weryfikacja nr., odbywa się za pomocą sms, albo telefony. Niestety pierwsza z metod potrafi zawodzić, kody przychodzą ze zbyt dużym opóźnieniem, albo wcale.

Zakres możliwości komunikacji jest spory. Poza standardowym czatem WhatsApp umożliwia: przesyłanie wiadomości głosowych, zdjęć, filmów, kontaktów i lokalizacji. Możliwe jest też tworzenie grup. Rozbudowane opcje pozwalają nam edytować dane naszego profilu, prywatności, powiadomień, czatu i innych elementów związanych z kontem oraz działaniem i wyglądem aplikacji. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS 7.0. DO tego jest prosty w obsłudze i czytelny. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Do WhatsAppa trafiają „nowe” statusy. Oczywiście zapożyczone ze Snapchata

9
OPROGRAMOWANIE 20.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wydana została nowa wersja popularnego komunikatora WhatsApp przynosząca jedną nową funkcję. Nie sposób okłamywać się, że jej implementacja jest jakimkolwiek zaskoczeniem – Facebook konsekwentnie kopiuje możliwości Snapchata we wszystkich swoich produktach, inaczej nie mogłoby także w przypadku tego WhatsAppa. Jedynym zaskoczeniem może być forma, w jakiej na blogu WhatsAppa próbuje się zaprezentować nową funkcję. Nosi ona nazwę Status i według twórców programu ma być nowoczesną odsłoną tekstowych statusów, jakie wykorzystywane były jeszcze w 2009 roku, gdy WhatsApp nie był własnością…

WhatsApp stał się bezpieczniejszy, otrzymał weryfikację dwuetapową

10
OPROGRAMOWANIE 10.02.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Użytkownicy WhatsAppa w końcu mogą skorzystać z weryfikacji dwuetapowej i lepiej zabezpieczyć swoje konto. Oczekiwana przez wielu funkcja pojawiła się dość późno, wielu konkurentów już od dawna oferuje tę dodatkową warstwę chroniącą. Ważne jednak, że WhatsApp także w końcu ją otrzymał. Nowa funkcja zabezpieczeń trafi do każdego kompatybilnego urządzenia, ale ze względu na etapowy system wdrażania, dotarcie do wszystkich użytkowników może trochę potrwać. Jeśli chcesz sprawdzić, czy znalazłeś się w gronie szczęśliwców, którzy jako pierwsi otrzymali aktualizację, to musisz przejść do ustawień…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.