r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatsApp Messenger 2.17.82

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych, zwłaszcza w skali globalnej. W Polsce nie zdobył może takiej części rynku jak np.w Hiszpanii, ale i tak korzysta z niego sporo osób. Przejęty przez Facebooka. Aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie kluczowe systemy.

Galeria programu

Przygodę z programem rozpoczynamy od podania swoje nr. telefonu. To on będzie naszym identyfikatorem w tej sieci. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć swoich znajomych, są oni identyfikowani na podstawie książki adresowej. Weryfikacja nr., odbywa się za pomocą sms, albo telefony. Niestety pierwsza z metod potrafi zawodzić, kody przychodzą ze zbyt dużym opóźnieniem, albo wcale.

Zakres możliwości komunikacji jest spory. Poza standardowym czatem WhatsApp umożliwia: przesyłanie wiadomości głosowych, zdjęć, filmów, kontaktów i lokalizacji. Możliwe jest też tworzenie grup. Rozbudowane opcje pozwalają nam edytować dane naszego profilu, prywatności, powiadomień, czatu i innych elementów związanych z kontem oraz działaniem i wyglądem aplikacji. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS 7.0. DO tego jest prosty w obsłudze i czytelny. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

WhatsApp z szyfrowaną transmisją położenia w czasie rzeczywistym

29
OPROGRAMOWANIE 18.10.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Użytkownicy Facebook Messengera mogą udostępnić znajomym swoją lokalizację aktualizowaną w czasie rzeczywistym. Teraz taka funkcja trafia również do WhatsAppa i w ciągu najbliższych kilku tygodni będzie dostępna na smartfonach z Androidem i iOS-em. Transmisja Położenia pozwala w prosty i bezpieczny sposób na udostępnienie aktualnej lokalizacji. Zaletą funkcji jest szyfrowanie położenia, co w założeniach ma ochronić użytkowników przed podejrzeniem informacji przez nieupoważnione osoby. Dodatkowo użytkownik ma pełną kontrolę nad wyborem odbiorców udostępnianej lokalizacji, jak i czasu trwania.…

WhatsApp dla iOS-a i Androida wkrótce z usuwaniem wysłanych wiadomości

9
OPROGRAMOWANIE 12.09.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Edycja i usuwanie wysłanych wiadomości w wielu komunikatorach dostępne są od dawna. Do tej grupy już wkrótce dołączą mobilne wersje WhatsAppa dla Androida oraz iOS-a, bowiem jak donosi WABetaInfo na Twitterze, opcja usuwania wiadomości trafia właśnie do testów i w niedalekiej przyszłości zostanie udostępniona wszystkim. Warto zauważyć, iż wiadomości będą znikać nie tylko z widoku konwersacji, ale także z powiadomień w systemach Android i iOS. Dzięki temu wiadomości, które dotrą do adresata i zostaną przez nadawcę usunięte jeszcze przed odebraniem, rzeczywiście przestaną być możliwe do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.