r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhatsApp Messenger 2.18.11

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych, zwłaszcza w skali globalnej. W Polsce nie zdobył może takiej części rynku jak np.w Hiszpanii, ale i tak korzysta z niego sporo osób. Przejęty przez Facebooka. Aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie kluczowe systemy.

Przygodę z programem rozpoczynamy od podania swoje nr. telefonu. To on będzie naszym identyfikatorem w tej sieci. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć swoich znajomych, są oni identyfikowani na podstawie książki adresowej. Weryfikacja nr., odbywa się za pomocą sms, albo telefony. Niestety pierwsza z metod potrafi zawodzić, kody przychodzą ze zbyt dużym opóźnieniem, albo wcale.

r   e   k   l   a   m   a

Zakres możliwości komunikacji jest spory. Poza standardowym czatem WhatsApp umożliwia: przesyłanie wiadomości głosowych, zdjęć, filmów, kontaktów i lokalizacji. Możliwe jest też tworzenie grup. Rozbudowane opcje pozwalają nam edytować dane naszego profilu, prywatności, powiadomień, czatu i innych elementów związanych z kontem oraz działaniem i wyglądem aplikacji. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS 7.0. DO tego jest prosty w obsłudze i czytelny. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z WhatsAppa można teraz skorzystać w samochodach z obsługą Apple CarPlay

4
OPROGRAMOWANIE 29.01.2018 | Mateusz Budzeń

Cieszący się dużą popularnością komunikator WhatsApp otrzymał paczkę nowości i usprawnień. Aktualizacja przynosi przydatną dla kierowców funkcję. W końcu mogą odbierać i wysyłać wiadomości z poziomu Apple CarPlay. Użytkownicy smartfonów coraz rzadziej piszą SMS-y, wybierają raczej Facebook Messengera, WhatsAppa czy inny komunikator. Niestety, po sparowaniu smartfona z samochodem, nawet tym najbardziej zaawansowanym, muszą wracać do starszych sposobów komunikacji. Najczęściej systemy samochodów obsługują wyłącznie wiadomości SMS, czasami również e-maile oraz zapewniają możliwość wykonywania…

WhatsApp z szyfrowaną transmisją położenia w czasie rzeczywistym

29
OPROGRAMOWANIE 18.10.2017 | Mateusz Budzeń

Użytkownicy Facebook Messengera mogą udostępnić znajomym swoją lokalizację aktualizowaną w czasie rzeczywistym. Teraz taka funkcja trafia również do WhatsAppa i w ciągu najbliższych kilku tygodni będzie dostępna na smartfonach z Androidem i iOS-em. Transmisja Położenia pozwala w prosty i bezpieczny sposób na udostępnienie aktualnej lokalizacji. Zaletą funkcji jest szyfrowanie położenia, co w założeniach ma ochronić użytkowników przed podejrzeniem informacji przez nieupoważnione osoby. Dodatkowo użytkownik ma pełną kontrolę nad wyborem odbiorców udostępnianej lokalizacji, jak i czasu trwania.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.