WhatsApp na Androida właśnie przesłał nową aktualizację do wersji 2.21.9.9, która dostępna jest dla użytkowników będących częścią programu Google Play Beta.

bEUpksfF

WhatsApp od 25 lutego br. pracuje nad nowym wyglądem aplikacji na Androida, tak by przypominała bardziej tę znaną użytkownikom iPhone’ów. Teraz w ramach programu Google Play Beta można pobierać najnowszą aktualizację do wersji 2.21.9.9, która pozwala przetestować nowy wygląd.

Ta funkcja jest już dostępna dla wybranych beta testerów wersji 2.21.9.6, 2.21.9.7, 2.21.9.8, ale pobranie wersji 2.21.9.9 zwiększa szansę, że nowy wygląd pojawi się również u nas. WhatsApp testuje rozwiązanie jedynie na wybranej grupie użytkowników, ale będzie ona rozszerzana wraz z wyjściem kolejnych łatek.

WhatsApp lada dzień zmieni reguły. Uważaj, możesz stracić konto
WhatsApp lada dzień zmieni reguły. Uważaj, możesz stracić konto
bEUpksfH

Jak dołączyć do Google Play Beta?

Jeżeli chcecie mieć szansę na przetestowanie nowego wyglądu WhatsAppa przed innymi, należy dołączyć do programu Google Play Beta. Aby uzyskać dostęp do jeszcze niewydanych wersji aplikacji, należy:

  • otworzyć Sklep Google Play;
  • przejść do zakładki "Dla ciebie";
  • w sekcji "Aplikacje w przygotowaniu" kliknąć tę, którą chcemy wypróbować;
  • następnie zainstalować ją i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie smartfona.

Po zainstalowaniu aplikacji należy wejść ponownie do Sklepu Google Play i odnaleźć wybrany program, np. WhatsApp i wybrać opcję "Dołącz do wersji beta". Warto wiedzieć, że niektóre aplikacje ograniczają liczbę użytkowników, którzy mogą dołączyć do programów wczesnego dostępu i wersji beta.

Pobierz aplikację WhatsApp na urządzenia z systemem Android lub iOS z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (11)
bEUpksgD