bESDnEut

WhatsApp Messenger

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych, zwłaszcza w skali globalnej. W Polsce nie zdobył może takiej części rynku jak np.w Hiszpanii, ale i tak korzysta z niego sporo osób. Przejęty przez Facebooka. Aplikacja mobilna dostępna jest na wszystkie kluczowe systemy.

bESDnEuv

Przygodę z programem rozpoczynamy od podania swoje nr. telefonu. To on będzie naszym identyfikatorem w tej sieci. Dzięki temu o wiele łatwiej odnaleźć swoich znajomych, są oni identyfikowani na podstawie książki adresowej. Weryfikacja nr., odbywa się za pomocą sms, albo telefony. Niestety pierwsza z metod potrafi zawodzić, kody przychodzą ze zbyt dużym opóźnieniem, albo wcale.

Zakres możliwości komunikacji jest spory. Poza standardowym czatem WhatsApp umożliwia: przesyłanie wiadomości głosowych, zdjęć, filmów, kontaktów i lokalizacji. Możliwe jest też tworzenie grup. Rozbudowane opcje pozwalają nam edytować dane naszego profilu, prywatności, powiadomień, czatu i innych elementów związanych z kontem oraz działaniem i wyglądem aplikacji. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę iOS 7.0. DO tego jest prosty w obsłudze i czytelny. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentWhatsApp Inc.
Liczba pobrań6 134
Data aktualizacji28 lip 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESDnEuF
Komentarze (4)
bESDnEvr