bEavDYMl
WhiteStarUML ikona

WhiteStarUML5.9.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhiteStarUML to narzędzie rozwijane przez Janusza Szpilewskiego jako klon cenionego, ale porzuconego od jakiegoś czasu projektu o nazwie StarUML.

bEavDYMn

Narzędzie dedykowane jest osobom biorącym udział w procesie wytwarzania oprogramowania, na różnych jego etapach. Stworzone przy jego użyciu diagramy i wykresy UML ułatwiają komunikację pomiędzy różnymi specjalistami, menadżerami oraz programistami skupionymi w obrębie danego projektu. Gotowe prezentacje w formie graficznej pozwalają zrozumieć specyfikację oprogramowania bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej.

Poza wieloma opcjami tworzenia diagramów i oferowanymi elementami WhiteStarUML pozwala również na automatyczne generowanie dokumentacji i kodu źródłowego w językach C++, C# i Java na podstawie modelu UML. Funkcjonalność narzędzia może zostać dodatkowo rozszerzona za pomocą pluginów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WhiteStarUML 5.9.1wersja stabilna (32-bit)
WhiteStarUML 5.9.1wersja stabilna (64-bit)
WhiteStarUMLwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Liczba pobrań1 168
Data aktualizacji29 mar 2018
Rozmiar pliku23.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WhiteStarUML ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEavDYMS
bEavDYNj