WhiteStarUML ikona

WhiteStarUML5.9.1

WindowsProgramowanieProjektowanie oprogramowaniaWhiteStarUML
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhiteStarUML to narzędzie rozwijane przez Janusza Szpilewskiego jako klon cenionego, ale porzuconego od jakiegoś czasu projektu o nazwie StarUML.

Narzędzie dedykowane jest osobom biorącym udział w procesie wytwarzania oprogramowania, na różnych jego etapach. Stworzone przy jego użyciu diagramy i wykresy UML ułatwiają komunikację pomiędzy różnymi specjalistami, menadżerami oraz programistami skupionymi w obrębie danego projektu. Gotowe prezentacje w formie graficznej pozwalają zrozumieć specyfikację oprogramowania bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej.

Poza wieloma opcjami tworzenia diagramów i oferowanymi elementami WhiteStarUML pozwala również na automatyczne generowanie dokumentacji i kodu źródłowego w językach C++, C# i Java na podstawie modelu UML. Funkcjonalność narzędzia może zostać dodatkowo rozszerzona za pomocą pluginów.

Udostępnij
WhiteStarUML 5.9.1wersja stabilna (32-bit)
WhiteStarUML 5.9.1wersja stabilna (64-bit)
WhiteStarUMLwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 232
Data aktualizacji29 mar 2018
Rozmiar pliku24.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WhiteStarUML ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)