WindowsProgramowanieProjektowanie oprogramowaniaWhiteStarUML
WhiteStarUML ikona

WhiteStarUML5.9.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhiteStarUML to narzędzie rozwijane przez Janusza Szpilewskiego jako klon cenionego, ale porzuconego od jakiegoś czasu projektu o nazwie StarUML.

Narzędzie dedykowane jest osobom biorącym udział w procesie wytwarzania oprogramowania, na różnych jego etapach. Stworzone przy jego użyciu diagramy i wykresy UML ułatwiają komunikację pomiędzy różnymi specjalistami, menadżerami oraz programistami skupionymi w obrębie danego projektu. Gotowe prezentacje w formie graficznej pozwalają zrozumieć specyfikację oprogramowania bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej.

Poza wieloma opcjami tworzenia diagramów i oferowanymi elementami WhiteStarUML pozwala również na automatyczne generowanie dokumentacji i kodu źródłowego w językach C++, C# i Java na podstawie modelu UML. Funkcjonalność narzędzia może zostać dodatkowo rozszerzona za pomocą pluginów.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 345
Data aktualizacji29 mar 2018
Rozmiar pliku24.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WhiteStarUML ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)