Widerozmowy w WhatsAppie. Czas pożegnać inne komunikatory?

Widerozmowy w WhatsAppie. Czas pożegnać inne komunikatory?

Widerozmowy w WhatsAppie. Czas pożegnać inne komunikatory?
15.11.2016 12:15

Wczoraj przydatna nowość pojawiła się w przeglądarkowym Skypie. Trudno jednak zakładać, aby możliwość tworzenia konwersacji bez konieczności posiadania konta zainteresuje użytkowników, którzy przyzwyczaili się już do takich komunikatorów mobilnych, jak Viber, Signal czy w końcu WhatsApp. A do tego ostatniego trafiła funkcja, która, mówiąc krótko, może Skype'a zamieść.

Na oficjalnym blogu komunikatora ukazał się komunikat obwieszczający, że już wkrótce do WhatsAppa trafi możliwość przeprowadzania wideorozmów. Oczywiście nie jest to żadnym zaskoczeniem – już w maju pojawiły się informacje, że popularny także w Polsce komunikator otrzyma taką funkcję.

Obraz

Dziś wiadomo już na ten temat więcej, przede wszystkim jeśli chodzi o dostępność. Opłaciły się najwidoczniej miesiące testów: wideorozmowy w WhatsAppie będą prawdziwie multiplatformowe, korzystać z nich będą mogli użytkownicy Androida, iOS-a oraz mobilnego Windowsa. To w zasadzie jedyne szczegóły, jakie dotąd znamy, nie pojawiły się dotąd informacje o tym, czy wideorozmowy będą dostępne również w wersji przeglądarkowej. Więcej dowiemy się w ciągu kilku dni, gdy pojawią się aktualizacje.

Zapowiedziane właśnie wideorozmowy to nie jedyna nowość, która może przyciągnąć do WhatsAppa kolejnych użytkowników, migrujących między innymi ze Skype'a. W ostatnim czasie do komunikatora dodano także możliwość dwustopniowej weryfikacji tożsamości, co uruchomić w ustawieniach aplikacji. Program można oczywiście znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)