Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY, podstawka z dodatkami w jednym pudełku i atrakcyjnej cenie

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY, podstawka z dodatkami w jednym pudełku i atrakcyjnej cenie

Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY, podstawka z dodatkami w jednym pudełku i atrakcyjnej cenie
30.08.2016 12:49

CD Projekt RED po premierze Wiedźmina 3 stało się dla wielu graczy najlepszym studiem robiącym gry z gatunku RPG. Polska produkcja odniosła ogromny sukces i, co bardzo cieszy, nie tylko na rodzimym rynku. Jeśli wcześniej nie graliście, a zamierzacie to zrobić, to teraz jest ku temu świetna okazja – twórcy wydali edycję zawierającą podstawkę i dwa dodatki.

Wiedźmin 3 to jedna z największych gier nowej generacji. Produkcja zdobyła setki nagród, bardzo wysokie oceny, a dla wielu graczy stała się wyznacznikiem nowych gier RPG. Trzecia odsłona przygód najsłynniejszego łowcy potworów – Geralta z Rivii – pokazała nawet znanym studiom, jak powinno się robić gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Zwiastun EDYCJI GRY ROKU

Potwierdzeniem tego jest ocena na Metacritic – od lat najpopularniejszym agregatorze recenzji między innymi filmów czy albumów muzycznych, ale także gier komputerowych. Wiedźmin 3 w edycji na PC jest tam najlepiej ocenianą grą w historii.

Jeśli nadal nie kupiliście Wiedźmina 3, bo czekaliście na wydanie ze wszystkimi dodatkami i aktualizacjami, to właśnie CD Projekt RED udostępnił wersję Edycja Gry Roku. Zestaw składka się z podstawki, której przejście może zająć ponad 100 godzin, a także dwóch rozbudowanych dodatków – Serce z Kamienia oraz Krew i Wino. Warto zwrócić uwagę, że dodatki do Wiedźmina 3 przerastają wiele pełnych gier – otrzymujemy większy świat, a także fabułę na kilkanaście, albo i nawet kilkadziesiąt godzin.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia - zwiastun premierowy - zobacz więcej w cdp.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku to także bardzo atrakcyjna cena. Wersję na PC kupimy już za 130 zł. Natomiast edycje przygotowane na konsole nowej generacji – PlayStation 4 i Xboksa One to tylko 170 zł. Czemu tylko? Ponieważ gry kosztujące nawet ponad 250 zł mogą zawierać mniej zawartości od dodatków Wiedźmina 3. A przy tym, w przeciwieństwie do produkcji CD Projekt RED, szybko się nudzą.

Oprócz Edycji Gry Roku, dostaliśmy również nową aktualizację oznaczoną numerkiem 1.30. Postać Vimmie Vivaldiego otrzymała nowy wygląd. Dodatkowo usunięto zgłaszane błędy, pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (53)