"Wiedźmin 3" na Nintendo Switch. Hitowa produkcja CD Projekt RED doczeka się portu

"Wiedźmin 3" na Nintendo Switch. Hitowa produkcja CD Projekt RED doczeka się portu

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Piotr Urbaniak
11.06.2019 20:24

Wkrótce spełni się marzenie wszystkich tych, którzy wyczekiwali przeniesienia "Wiedźmina 3" na którąś z platform mobilnych. Produkcja CD Projekt RED trafi na Nintendo Switch, wraz ze wszystkimi wydanymi do niej dodatkami.

Co wiemy o grze? Ma być wiernym portem edycji na konsole stacjonarne i pecety. Na kartridżu, oprócz podstawowej wersji gry, znajdą się obydwa dodatki fabularne: "Wiedźmin 3: Serca z Kamienia" oraz "Wiedźmin 3: Krew i Wino". Ponadto – 16 mniejszych DLC z alternatywnymi wyglądami postaci i przedmiotami, również znanych z "dużych" platform.

Port przygotuje amerykańskie studio Sabre Interactive, znane m.in. z "World War Z", jak również przeniesienia pierwszych czterech części "Halo" na Xboksa One.

The Witcher 3: Wild Hunt — Complete Edition | Nintendo Switch Announcement

"Wiedźmin 3: Complete Edition" na Switcha ukaże się zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Z czego ta pierwsza zaoferuje dodatkowo garść bonusów: kompendium wiedzy o wiedźmińskim świecie, mapę świata gry oraz naklejki. Premiera ponoć jeszcze przed końcem 2019 r.

A jeśli plan się powiedzie i port zaprezentuje wysoką jakość, to może taki sam los spotka po pewnym czasie "Cyberpunk 2077"? Ogromne RPG na kieszonkowej konsoli – to jest coś.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)