bEpNHvMB
WiFi Password Decryptor ikona

WiFi Password Decryptor13.0

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełWiFi Password Decryptor
Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

WiFi Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł do sieci bezprzewodowych, z którymi wcześniej nawiązaliśmy połączenie.

bEpNHvMD

Program pozwala na odzyskanie kluczy sieci bezprzewodowych, które zapisane są w systemowym menedżerze do obsługi połączeń WiFi. Obsługuje on zabezpieczenia sieci WEP/WPA/WPA2 itp., dostarczając użytkownikowi takich informacji o każdym z punktów dostępowych jak jego nazwa (SSID), rodzaj zabezpieczeń, typ hasła i samo hasło. WiFi Password Decryptor do deszyfrowania zapisanych w systemie kluczy wykorzystuje specjalną usługę wbudowaną w Windowsie - co sprawia, że jego działanie jest skuteczne i w pełni bezpieczne.

Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML. WiFi Password Decryptor opcjonalnie obsługiwany może być również z poziomu wiersza poleceń.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcji może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję Decline.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.28 ocen
Liczba pobrań39 745
Data aktualizacji19 lut 2020
Rozmiar pliku2.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WiFi Password Decryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpNHvNz