WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełWiFi Password Revealer
WiFi Password Revealer ikona

WiFi Password Revealer1.0.0.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

WiFi Password Revealer to darmowe narzędzie do wyświetlania haseł sieci bezprzewodowych Wi-Fi w systemie operacyjnym Windows.

Program może okazać się przydatny w sytuacji, gdy zgubiliśmy naklejkę z hasłem dostarczoną przez usługodawcę internetowego, a chcemy zalogować się do Wi-Fi na innym komputerze. WiFi Password Revealer generuje informacje na temat haseł w formie czytelnej tabeli, gdzie znajduje się nie tylko samo hasło, ale także nazwa sieci, rodzaj uwierzytelniania, typ szyfrowania oraz rodzaj sieci.

WiFi Password Revealer umożliwia zapisanie pozyskanych danych do plików w formatach XLS, CSV, TXT oraz HTML. Istnieje również opcja kopiowania informacji zawartych w programie do schowka, dzięki czemu nie musimy więc ręcznie przepisywać odzyskanego hasła do Wi-Fi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 340
Data aktualizacji5 wrz 2018
Rozmiar pliku3.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WiFi Password Revealer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)