bDTZVRrF
WiFi Password Revealer ikona

WiFi Password Revealer1.0.0.7

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełWiFi Password Revealer
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

WiFi Password Revealer to darmowe narzędzie do wyświetlania haseł sieci bezprzewodowych Wi-Fi w systemie operacyjnym Windows.

bDTZVRrH

Program może okazać się przydatny w sytuacji, gdy zgubiliśmy naklejkę z hasłem dostarczoną przez usługodawcę internetowego, a chcemy zalogować się do Wi-Fi na innym komputerze. WiFi Password Revealer generuje informacje na temat haseł w formie czytelnej tabeli, gdzie znajduje się nie tylko samo hasło, ale także nazwa sieci, rodzaj uwierzytelniania, typ szyfrowania oraz rodzaj sieci.

WiFi Password Revealer umożliwia zapisanie pozyskanych danych do plików w formatach XLS, CSV, TXT oraz HTML. Istnieje również opcja kopiowania informacji zawartych w programie do schowka, dzięki czemu nie musimy więc ręcznie przepisywać odzyskanego hasła do Wi-Fi.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
WiFi Password Revealer 1.0.0.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 298
Data aktualizacji5 wrz 2018
Rozmiar pliku2.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WiFi Password Revealer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZVRsm
bDTZVRsD