Wild West Story na weekend

Wild West Story na weekend11.08.2012 19:49
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Wild West Story - ciekawą układankę przedstawioną w formie opowiadania i przygody oferującą ponad 100 ciekawych układów.

Przenosi nas ona w czasy Dzikiego Zachodu ukazując jednocześnie w formie prostej historyjki zmagania tamtejszej ludności z ówczesną rzeczywistością.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("WildWestStory360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 83, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"WildWestStory-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120803171259.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/WildWestStory-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/WildWestStory-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/WildWestStory-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/WildWestStory-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Co do samej rozgrywki to jest ona łatwa w zasadach i prosta w opanowaniu. Naszym głównym zadaniem jest dopasowywanie do siebie takich samych motywów porozstawianych w sposób nieregularny po całej planszy gry. Ulokowanie co najmniej trzech takich samych elementów obok siebie skutkuje ich zniknięciem oraz pojawieniem się na ich miejscu nowych segmentów. Głównym utrudnieniem jest to, że wszystkie nasze działania muszą skupiać się w ściśle określonym miejscu, a dokładnie mówiąc wzdłuż trasy, którą podąża nasza bohaterka. Naszym głównym celem jest jak najszybsze odblokowanie całego szlaku.

Ciekawym przerywnikiem pomiędzy głównymi etapami rozgrywki są krótkie minigry, które pełnią rolę testu na spostrzegawczość. Są one pewnego rodzaju dodatkiem świetnie urozmaicającym rozgrywkę.

Oprawa audiowizualna w Wild West Story stoi na przyzwoitym poziomie, a przy tym gra nie posiada wysokich wymagań. Trzeba również przyznać, że pozycja jest dopracowana w szczegółach i może stanowić ciekawą propozycję zarówno dla młodszych jak i starszych graczy.

Grę Wild West Story można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
P.U.S.H. na weekend
P.U.S.H. na weekend
Rafał Szramowiat
Aquarius na weekend
Aquarius na weekend
Rafał Szramowiat
Monokrome na weekend
Monokrome na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (18)