Wild West Story na weekend

Redakcja

11.08.2012 19:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Wild West Story - ciekawą układankę przedstawioną w formie opowiadania i przygody oferującą ponad 100 ciekawych układów.

Przenosi nas ona w czasy Dzikiego Zachodu ukazując jednocześnie w formie prostej historyjki zmagania tamtejszej ludności z ówczesną rzeczywistością.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("WildWestStory360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 83, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"WildWestStory-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120803171259.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/WildWestStory-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/WildWestStory-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/WildWestStory-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/WildWestStory-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Co do samej rozgrywki to jest ona łatwa w zasadach i prosta w opanowaniu. Naszym głównym zadaniem jest dopasowywanie do siebie takich samych motywów porozstawianych w sposób nieregularny po całej planszy gry. Ulokowanie co najmniej trzech takich samych elementów obok siebie skutkuje ich zniknięciem oraz pojawieniem się na ich miejscu nowych segmentów. Głównym utrudnieniem jest to, że wszystkie nasze działania muszą skupiać się w ściśle określonym miejscu, a dokładnie mówiąc wzdłuż trasy, którą podąża nasza bohaterka. Naszym głównym celem jest jak najszybsze odblokowanie całego szlaku.

Ciekawym przerywnikiem pomiędzy głównymi etapami rozgrywki są krótkie minigry, które pełnią rolę testu na spostrzegawczość. Są one pewnego rodzaju dodatkiem świetnie urozmaicającym rozgrywkę.

Oprawa audiowizualna w Wild West Story stoi na przyzwoitym poziomie, a przy tym gra nie posiada wysokich wymagań. Trzeba również przyznać, że pozycja jest dopracowana w szczegółach i może stanowić ciekawą propozycję zarówno dla młodszych jak i starszych graczy.

Grę Wild West Story można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (18)