iOSMultimediaStreaming muzykiWiMP
WiMP ikona

WiMP3.4.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WiMP to oficjalny klient internetowej usługi muzycznej o takiej samej nazwie. Dzięki niemu możliwe jest korzystanie z konta zawartego w serwisie i uzyskanie dostępu do wielu milionów utworów muzyki również z urządzenia pracującego pod kontrolą systemu iOS. Aplikacja synchronizuje dane konta, dzięki czemu użytkownik natychmiastowo uzyskuje dostęp m.in. do swoich ulubionych playlist.

Do działania usługa wymaga wykupionego abonamentu, użytkownik może również skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego. Po zalogowaniu do konta, dane są synchronizowane, w efekcie czego aplikacja zawiera dokładnie te same informacje co klient dostępny na komputerze stacjonarnym. W ramach ekranu głównego wyświetlane są ostatnie nowości muzyczne, a także utwory polecane przez usługodawcę na bazie najpopularniej słuchanych. Klient daje także szybki dostęp do top 40 albumów, top 20 utworów, a także nowości z danych gatunków. Użytkownik korzystając z niej może dodawać zarówno pojedyncze utwory jak i całe albumy na listę ulubionych. Możliwe jest także tworzenie własnych playlisty, a dzięki wygodnej wyszukiwarce także szybkie przeszukiwanie całej bazy muzycznej.

Aplikacja pozwala na integrację z serwisem Facebook, dzielenie się informacjami o słuchanych utworach z przyjaciółmi. Ciekawa opcja to wyszukiwanie muzyki na podstawie zarejestrowanego przez mikrofon fragmentu. W ramach ustawień użytkownik może określić jakość muzyki, płynne przechodzenie pomiędzy utworami, a także pobieranie utworów do użycia bez połączenia internetowego (offline). Niestety interfejs programu nie został dostosowany do stylistyki iOS 7.0 .

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAspiro Music
Liczba pobrań77
Data aktualizacji7 gru 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
WiMP ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)