WiMP w Playu bez opłat za transfer, abonament za darmo przez pierwszy miesiąc

WiMP w Playu bez opłat za transfer, abonament za darmo przez pierwszy miesiąc

16.01.2013 14:16, aktualizacja: 16.01.2013 16:53

Pół roku temu informowaliśmy, że Orange wprowadza darmowy dostęp do serwisu muzycznego Deezer dla abonentów wybranych taryf (Pelikan II 150 i 225, użytkownicy Orange Open), dla pozostałych zaś abonament Deezer Premium+ jest tańszy, a dodatkowo operator nie pobiera opłat za transfer danych z aplikacji. Podobną ofertę przygotował dla swoich abonentów Play, który z kolei nawiązał współpracę z serwisem WiMP.

Dzięki podpisanej na 12 miesięcy umowie operatora ze skandynawskim serwisem, abonenci Playa (wszystkie taryfy poza Play na Kartę, Play Online na Kartę i Mix) zyskają dostęp do abonamentu WiMP i za mniej niż 19,99 zł będą mogli słuchać przesyłanych z usługi utworów nie płacąc za transfer danych oraz zapisywać je do słuchania offline tak samo, jak abonenci najwyższej taryfy Premium WiMP. Przez pierwszy miesiąc można słuchać za darmo. Usługę włączyć można wysyłając SMS o treści START na numer 19467, zatrzymać zaś wiadomością o treści STOP na ten sam numer.

Obraz

WiMP wydał aplikacje dla Windows, OS X, odtwarzaczach Sonos, a także Androida, iOS, Symbiana i MeeGo (w sklepie OVI nie jest ona dostępna w Polsce) i Windows Phone 7 (brak klienta dla BlackBerry i wersji przeglądarkowej). Nad innymi usługami tego typu ma tę przewagę, że załoga polskiego oddziału dba o obecność na nim wykonawców znad Wisły. Podobną umowę WiMP zawarł już z Platformą n. Z usług Playa korzysta obecnie ponad 8,2 milionów Polaków, co jest pokaźną bazą potencjalnych klientów młodego jeszcze na naszym rynku serwisu WiMP.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że WiMP pochwalił się dziś pełną dostępnością usług w Polsce. W związku ze zmianami strona serwisu miewa dziś jednak drobne problemy techniczne. Play z kolei na seminarium „5 lat rozwoju blogów firmowych w Polsce” został nagrodzony za najlepszego bloga firmowego w swojej kategorii.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)