WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWin Toolkit
Win Toolkit ikona

Win Toolkit1.7.0.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Win Toolkit to niewielkie narzędzie do personalizacji nośnika instalacyjnego systemów operacyjnych Windows. Z jego pomocą zintegrujemy z instalatorem dodatkowe oprogramowanie, sterowniki, pakiety językowe itp., a także usuniemy z niego zbędne dla nas składniki i komponenty.

Program wyposażony został w zestaw funkcji pozwalających kompleksowo dostosowywać niemal wszystkie aspekty nośnika instalacyjnego systemu Windows. Znajdziemy wśród nich opcje do integracji z kreatorem instalacji wszelakiego rodzaju dodatki, aplikacje, sterowniki, tematy graficzne, pakiety językowe, aktualizacje i inne zmodyfikowane przez użytkownika pliki.

To jednak nie koniec możliwości Win Toolkit. Potrafi on także usuwać z nośnika wszelakie zbędne dla nas funkcje i oprogramowanie domyślnie instalowane z systemem - m.in. odtwarzacz multimediów Windows Media Player, przeglądarkę Internet Explorer itp. Narzędzie daje użytkownikowi możliwość tworzenia w pełni zautomatyzowanych instalatorów Windowsa, w których samoczynnie akceptowana będzie licencja, podawana nazwa komputera, hasło, wpisywany klucz licencyjny itp.

Bogata funkcjonalność narzędzia obejmuje również opcje pobierania z Internetu obrazów ISO takich systemów jak Windows 7 SP1 oraz Windows 8 RTM, które udostępniane są bezpłatnie do pobrania wraz z testowymi kluczami przez firmę Microsoft. Ponadto w Win Toolkit znajdziemy również menedżer WIM, konwerter plików z aktualizacjami MSU do formatu CAB, narzędzie do podziału i łączenia obrazów dysków czy konwerter plików językowych. Z jego poziomu stworzymy również własne dodatki do instalatorów w formacie WA.

Win Toolkit pomimo braku polskiej wersji językowej wyposażony został w przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs graficzny, a wszystkie dostępne w nim narzędzia dostępne są na odpowiednich kartach przeznaczonych dla użytkowników początkujących i zaawansowanych. Program w efekcie swojej pracy tworzy obraz ISO zgodny z systemami BIOS i UEFI. Z jego pomocą stworzymy również nośnik zawierający systemem w edycji 32- i 64-bitowych oraz instalator możliwy do zapisania na dysku USB.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.114 ocen
Twoja ocena
ProducentLegolash2o
Liczba pobrań26 274
Data aktualizacji22 lut 2019
Rozmiar pliku3.41 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Win Toolkit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)