WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituWin10 Widgets

Win10 Widgets1.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Win10 Widgets to pakiet widżetów do umieszczenia na pulpicie systemu operacyjnego Windows 10.

Lista widżetów oferowanych przez Win10 Widgets jest naprawdę imponująca. Specjalne grafiki wyświetlane na pulpicie popularnych "okienek" mogą zawierać nie tylko aktualną datę i godzinę, ale także szczegółowe informacje na temat poszczególnych komponentów peceta (np. stopień zużycia CPU i RAM-u), poziomu naładowania baterii, liczby wolnego miejsca na danej partycji, połączenia bezprzewodowego i wiele, wiele innych.

Win10 Widgets jest oczywiście w pełni konfigurowalną aplikacją, więc tylko od użytkownika zależy, jakie widżety pojawią się na ekranie monitora. Dostępne opcje pozwalają na swobodne rozmieszczenie tych dodatków oraz zmodyfikowanie innych ustawień.

Uwaga!

  • Win10 Widgets wykorzystuje do działania program Rainmeter, który instalujemy na komputerze, by móc korzystać z opisywanego narzędzia.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentWin10 Widgets
Liczba pobrań3 731
Data aktualizacji11 kwi 2018
Rozmiar pliku2.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Komentarze (0)