WindowsArchiwumProgramy archiwalneWin8Starter

Win8Starter1.0.13.122

zabezpiecz pobieranie

Win8Starter to niewielkie narzędzie stworzone z myślą o użytkownikach systemu Windows 8, którzy chcieliby przywrócić w środowisku funkcję przycisku Start i powiązanego z nim menu.

Program po zainstalowaniu dodaje do paska zadań doskonale znane z poprzednich edycji Windowsa menu Start, z poziomu którego możliwy jest łatwy dostęp do wielu funkcji systemowych, jak również zainstalowanego na komputerze oprogramowania. Wygląd i funkcjonalność przywróconego menu Start jest niemal identyczne, jak to, z którym spotkać się można w Windows 7. Zawiera ono listę najczęściej otwieranych aplikacji i funkcji systemu, umożliwiając także dostęp do folderów użytkownika, wszystkich programów oraz gier zainstalowanych w systemie, opcji wyłączania komputera itp.

Tworzone przez Win8Starter menu Start automatycznie dostosowuje swoją kolorystykę do zestawu kolorów okien systemu. Co istotne, narzędzie działa w środowisku operacyjnym jako osobny proces, dzięki czemu może zostać w dowolnym momencie zamknięte. Jest ono w pełni bezpieczne, a jego architektura nie wymaga ingerencji w ustawienia i pliki systemowe.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań675
Data aktualizacji4 kwi 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)