Winamp ikona

Winamp5.6.6.3516 Spolszczenie

WindowsDodatkiPolskie lokalizacjeWinamp
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oficjalny polski pakiet językowy dla Winampa 5.666. Opisywany pakiet językowy jest tym samym, który rozprowadzany jest wraz z plikami instalacyjnymi Winampa, ale zawiera również kilka dodatków. Kierowany jest on do użytkowników, którzy pobrali i zainstalowali program w angielskiej wersji językowej (pozbawionego języka polskiego) lub tych, którzy chcą skorzystać z dodatkowych składników, które oferuje rozszerzony pakiet lokalizacyjny.

Pakiet ten oferuje wspomniany już oficjalny polski pakiet językowy, dodatkowe schematy kolorów dla skórki nowoczesnej oraz Bento/Big Bento, skórkę klasyczną w polskiej wersji językowej, wtyczkę oferującą dostęp do polskojęzycznej pomocy online Winampa, możliwość pobrania pakietów ikon Winampa oraz pakietu wtyczek Winamp Essentials Pack.

Udostępnij
Winamp 5.6.6.3516 Spolszczeniewersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.618 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań943 698
Data aktualizacji22 lut 2018
Rozmiar pliku2.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Winamp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (115)