WindowsDodatkiPolskie lokalizacjeWinamp
Winamp ikona

Winamp5.6.6.3516 Spolszczenie

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oficjalny polski pakiet językowy dla Winampa 5.666. Opisywany pakiet językowy jest tym samym, który rozprowadzany jest wraz z plikami instalacyjnymi Winampa, ale zawiera również kilka dodatków. Kierowany jest on do użytkowników, którzy pobrali i zainstalowali program w angielskiej wersji językowej (pozbawionego języka polskiego) lub tych, którzy chcą skorzystać z dodatkowych składników, które oferuje rozszerzony pakiet lokalizacyjny.

Pakiet ten oferuje wspomniany już oficjalny polski pakiet językowy, dodatkowe schematy kolorów dla skórki nowoczesnej oraz Bento/Big Bento, skórkę klasyczną w polskiej wersji językowej, wtyczkę oferującą dostęp do polskojęzycznej pomocy online Winampa, możliwość pobrania pakietów ikon Winampa oraz pakietu wtyczek Winamp Essentials Pack.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.618 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań946 365
Data aktualizacji22 lut 2018
Rozmiar pliku5.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Winamp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (116)