WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWinDbg Preview
WinDbg Preview ikona

WinDbg Preview

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WinDbg Preview to testowa wersja nowej edycji programu WinDbg, wbudowanego dotychczas w system debuggera. Nowy program pod maską zachowuje tę samą funkcjonalność, jednak opakowano go w nowy interfejs, pasujący wzornictwem do pozostałych elementów współczesnego Windowsa.

Program pozwala śledzić błędy w działaniu aplikacji i systemu, w tym analizować zrzuty pamięci podczas poważnych błędów w działaniu systemu. Główną zmianą w stosunku do znanego dotychczas WinDbg jest nowy interfejs, w którym postawiono na wstążkę i dodatkowe tryby pracy, w tym ciemny motyw, który ułatwi pracę w ciemniejszych pomieszczeniach lub nocą.

Przy okazji zmian w wyglądzie, w programie pojawiły się także nowe elementy wśród funkcji, w tym możliwość zapamiętywania ostatnich sesji, aby nie musieć się każdorazowo do nich logować oraz asynchroniczność okien, co gwarantuje możliwość ich niezależnej obsługi.

Uwaga!

Program udostępniony jest poprzez oficjalny Sklep Windows i w dniu premiery może nie być dostępny dla wszystkich użytkowników. Sytuacja powinna ulec stabilizacji w przeciągu 24 godzin.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 272
Data aktualizacji29 sie 2017
Rozmiar pliku36.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WinDbg Preview ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)