WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituWindowPadX

WindowPadX1.2.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

WindowPadX to rozszerzona wersja programu Window Pad, która pozwala na dostosowywanie sposobu wyświetlania okien w systemie operacyjnym Windows.

Niekiedy możemy spotkać się z sytuacją, w której po uruchomieniu danego programu za każdym razem musimy ręcznie zmieniać rozmiar i umiejscowienie okna na ekranie. Z myślą o takich użytkownikach powstało narzędzie WindowPadX, które może zapamiętać położenie i wielkość okna, a następnie, kiedy włączymy daną aplikacje, automatycznie dostosuje wspomniane parametry, dzięki czemu użytkownik zaoszczędzi nieco czasu.

WindowPadX skierowany jest również do osób pracujących na kilku monitorach. Możemy na przykład szybko zminimalizować wszystkie otwarte okna, przesuwać je między ekranami i nie tylko. Co istotne, wykonywanie tych operacji, a także działań opisanych w powyższym akapicie, możliwe jest także przy użyciu skrótów klawiaturowych. Dzięki nim łatwo i szybko zmaksymalizujemy bądź zminimalizujemy okna (także do zasobnika systemowego), zablokujemy wybrane okno na górze ekranu, a także nadamy efekt przezroczystości wybranym oknom.

To jednak nie wszystko, w WindowPadX możemy skonfigurować klawisze funkcyjne odpowiedzialne za działanie myszy (np. przesuwanie kursora na środek ekranu).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producenthoppfrosch
Liczba pobrań148
Data aktualizacji2 paź 2018
Rozmiar pliku1.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)