Windows 10 2004 jest praktycznie gotowy. Czekamy na pierwsze kompilacje 20H2

Windows 10 20H1 jest prawie gotowy do wydania, fot. Getty Images
Windows 10 20H1 jest prawie gotowy do wydania, fot. Getty Images
Oskar Ziomek

16.12.2019 11:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Windows 10 20H1, znany także jako wersja 2004, jest już na ostatniej prostej. Jak wynika z najnowszych doniesień, ostateczna kompilacja może zostać pokazana testerom w zasadzie lada moment. Niestety, nie przyspieszy to jednak chwili udostępnienia nowej wersji "zwykłym użytkownikom".

Aktualizacja Windows 10 przygotowywana na wiosnę przyszłego roku może zostać udostępniona insiderom jako wersja RC w praktyce w każdej chwili. To w zasadzie gotowe wydanie, które do ostatecznego wdrożenia zostanie już tylko kosmetycznie dopracowane. Jak zwrócił uwagę Windows Latest, ostatecznie przygotowany pakiet miał być gotowy jeszcze do piątku, co na Twitterze zasugerował Zac Bowden, powołując się na swoje źródła znające sytuację w Microsofcie.

Windows 10 2004 faktycznie może więc już być niemal gotowy. Zwykle wersja RC była przygotowywana później, jednak tym razem harmonogram uległ zmianie w wyniku przejścia na cykl wydawniczy powiązany z Azure. Udostępnienie insiderom finalnej kompilacji będzie także oznaczać zmiany dla testerów na "szybkim pierścieniu". Zaczną oni otrzymywać pierwsze kompilacje Windowsa 10 20H2 przygotowywanego na jesień przyszłego roku.

Przygotowywania do wydania Windowsa 10 2004 trwają już od kilku tygodniu i można je było zauważyć jeszcze przed wydaniem November 2019 Update. Na początku listopada zamknięto gałąź Skip Ahead, docelowo przenosząc wydanie 20H1 na szybki i wolny pierścień aktualizacji. Kanał Skip Ahead znów będzie widoczny dla insiderów, kiedy udostępnione zostanie wydanie 20H2.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (67)
Zobacz także