WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweWindows 10 Auto-Night-Mode
Windows 10 Auto-Night-Mode ikona

Windows 10 Auto-Night-Mode3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Windows 10 Auto-Night-Mode program dla użytkowników systemu operacyjnego Windows, dzięki któremu będziemy mogli automatycznie przełączać się między jasnym, a ciemnym interfejsem.

Oczywiście doskonale wiadomo, że opcja wyboru ciemnego motywu jest dostępna w Ustawieniach systemu, ale Windows 10 Auto-Night-Mode może aktywować go w określonej porze dnia lub nocy. Aplikacja umożliwia zarówno automatyczną, jak i ręczną zmianę wyglądu poszczególnych okien zaledwie jednym kliknięciem.

Windows 10 Auto-Night-Mode pozwala na dostosowanie motywu do aplikacji, okien systemowych lub programu Microsoft Edge. Możemy więc na przykład korzystać z aplikacji przy użyciu jasnego motywu, natomiast ciemny zarezerwować jedynie dla wspomnianej przeglądarki stron internetowych bądź na odwrót.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentArmin Osaj
Liczba pobrań293
Data aktualizacji7 lip 2020
Rozmiar pliku1.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Windows 10 Auto-Night-Mode ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)