Windows 10 już bez problemów z iCloud. Firmie Apple udało się usunąć poważny błąd

Windows 10 już bez problemów z iCloud. Firmie Apple udało się usunąć poważny błąd

Windows 10 już bez problemów z iCloud. Firmie Apple udało się usunąć poważny błąd
28.11.2018 10:55

Użytkownicy Windows 10, którzy korzystają z chmury Apple, mogli ostatnio napotkać na problemy podczas synchronizacji plików. Błąd okazał się być dość poważny i występował u sporego grona osób, które zdecydowały się na instalację październikowej aktualizacji. Mamy jednak dobrą wiadomość – najnowsza wersja iCloud powinna już działać poprawnie.

Problemy pojawiły się wraz z październikową aktualizacją Windows 10. W związku z tym, Microsoft zdecydował się na wstrzymanie aktualizacji na komputerach z zainstalowanym iCloud. Ponadto, wraz z Apple, postanowił jak najsprawniej usunąć usterkę.

Właśnie została wydana nowa wersja iCloud dla systemu Windows. Oprogramowanie w wydaniu oznaczonym numerem 7.8.1 ma być już wolne od opisywanego błędu. Użytkownicy nie powinni już zobaczyć komunikatu o błędzie podczas instalacji iCloud, a także poprawnie powinna już działać synchronizacja m.in. zdjęć trzymanych w chmurze Apple.

Usunięcie błędu zostało oficjalnie potwierdzone przez Apple. Mimo wszystko, warto poczekać na testy nowej wersji iCloud i informacje zwrotne od użytkowników. Wraz z nową wersją iCloud, ma zostać wznowiona październikowa aktualizacja Windows 10 na wybranych komputerach.

Warto mieć na uwadze, że oprogramowanie Apple wydawanie na konkurencyjne platformy, często działa gorzej i posiada mniej opcji. Dobrym przykładem jest chociażby opisywany iCloud na Windows czy Apple Music w wydaniu na Androida.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)