Windows Insider pozwoli na testowanie sprzętu? Mówią o rozsyłaniu Lumii 950 XL

Windows Insider pozwoli na testowanie sprzętu? Mówią o rozsyłaniu Lumii 950 XL13.11.2015 17:36
Windows Insider pozwoli na testowanie sprzętu? Mówią o rozsyłaniu Lumii 950 XL

Program Windows Insider Preview daje dziś za darmo dostęp donajświeższych oficjalnych wersji systemów Windows, pozwalającswoim uczestnikom na wywieranie wpływu na prace nad nimi. Wielewskazuje na to, że już niebawem w ramach Insider Preview jegoczłonkowie uzyskają także dostęp do sprzętu, którego nie majeszcze na rynku.

W trakcie toczących się na Twitterze dyskusji pomiędzywiceprezesem Microsoftu Gabe Aulem i społecznością, z którąpozostaje w kontakcie, padła propozycja, by Microsoft pozwoliłswoim Insiderom na zakup sprzętu załadowanego wczesnymi wersjamioprogramowania – a sprzętem o który konkretnie chodziło byłaLumia950 XL.

350158284151613377

Pomysł spodobał się Aulowi – i choć oficjalnie niczego niezadeklarowano, to niektórzy najbardziej aktywni członkowie InsiderPreview otrzymali e-maile, w których firma z Redmond informuje, żewezmą oni jeszcze bardziej aktywny udział w pracach nad Windows 10Mobile. W towarzyszącej ankiecie mieli oni podać model używanegoobecnie urządzenia, oraz co ciekawe, adres, pod którym może zastaćich kurier.

@PepperdotNet Interesting idea

— Gabriel Aul (@GabeAul) listopad 12, 2015Windows Insider Preview został rozszerzony na mobilną wersję„dziesiątki” w lutym tego roku i korzysta z niego w wersjimobilnej kilkadziesiąt tysięcy osób. Nie ma więc co liczyć nato, że nagle Microsoft wszystkim jego uczestnikom roześle nowetestowe egzemplarze Lumii, podobno przecież dotkniętych poważnąusterką konstrukcyjną. Bardziej prawdopodobne byłobyrozesłanie takich urządzeń programistom, którzy w sklepie WindowStore umieścili interesujące aplikacje. Nie jest to w końcu tanisprzęt – w przedsprzedaży Microsoft chce za swojego smartfona3099złotych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)