Windows MultiPoint Server 2010 już dostępny

Redakcja

25.02.2010 13:48, aktual.: 25.02.2010 21:14

Microsoft oficjalnie poinformował o udostępnieniu nowego produktu z rodziny Windows Server. Windows MultiPoint Server 2010, bo tak nazywa się ten system operacyjny, przeznaczony jest w głównej mierze dla szkół oraz innych organizacji zajmujących się prowadzeniem działalności edukacyjnej.

MultiPoint Server to rozwiązanie serwerowe umożliwiające korzystanie z jednego komputera kilku użytkownikom jednocześnie. Każdy z nich posiada własną klawiaturę, myszkę oraz monitor i może pracować niezależnie od innych osób korzystając z wybranych przez siebie aplikacji. Te zainstalowane są na komputerze wyposażonym w nowy OS stworzony przez firmę Microsoft.

By sprostać rosnącym wymaganiom dotyczącym dostępu do najnowszych technologii na rynku edukacyjnym, nasi klienci potrzebowali rozwiązania prostego w obsłudze. Dlatego właśnie stworzyliśmy Windows MultiPoint Server. System ten spełnia wszystkie najważniejsze kryteria i oferuje możliwość korzystania z zaufanego środowiska Windows stwierdził jeden z przedstawicieli Microsoftu, Anthony Salcito.

Windows MultiPoint Server 2010 jest już dostępny na licencji OEM. Akademicka wersja tego OS-a będzie dostępna do kupienia już od 1 marca. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę firmy Microsoft.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)