WindowsArchiwumProgramy archiwalneWindows Virtual PC

Windows Virtual PC6.1.7600.16393

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Windows Virtual PC to bezpłatny dodatek do Windows 7 umożliwiający uruchomienie w prosty sposób nawet kilku wirtualnych komputerów w ramach jednej stacji roboczej.

Jest to rozwiązanie bardzo przydatne gdy użytkownikowi zależy na przetestowaniu różnego rodzaju konfiguracji lub przeprowadzeniu scenariusza wydarzeń, którego realizacja w sposób konwencjonalny mogłaby być z różnych powodów trudna do wykonania. Program umożliwia również uruchamianie i pracę pod kontrolą różnych systemów operacyjnych, co jest nieocenioną pomocą w wyborze odpowiedniego środowiska pracy. Windows Virtual PC jest następcą Virtual PC 2007, przeznaczony jest wyłącznie dla systemów Windows 7 w wersjach Professional, Enterprise oraz Ultimate i umożliwia skorzystanie z Trybu Windows XP (dostępnego do pobrania oddzielnie) do uruchamiania niekompatybilnych z Siódemką aplikacji na maszynie wirtualnej.

Nowością w stosunku do starszego Virtual PC 2007 jest między innymi możliwość podłączania urządzeń USB do maszyn wirtualnych i uruchamiania programów zainstalowanych wirtualnie bezpośrednio na pulpicie systemu-hosta. Windows Virtual PC obsługuje sprzętową wirtualizację, ale nie jest ona wymagana do pracy programu - nawet ze sprzętowym wsparciem nie jest jednak możliwe uruchamianie 64-bitowych maszyn wirtualnych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.616 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań142 360
Data aktualizacji11 lut 2011
Rozmiar pliku0.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (45)